Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

SylArt

Nowy na Forum
Czytam, czytam i widzę, że kolor MCR nie cieszy się popularnością ;) W każdym bądź razie p. Piotr zadzwonił z informacją, że samochód ma być do odbioru w czerwcu, chociaż w aplikacji cały czas jest lip-wrześ. Czarny środek, bez haka.
 

Jaeger

Zadomawiam się
Obecnie MCR nie mieści się na dopłatę, sytuacji nie poprawia tez fakt, że kolor w konfiguratorze jest znacząco inny od rzeczywistości, a nikt kota w worku kupować nie chce :D
 

marco_25

Posiadacz elektryka
To może mały update bo chyba już się w Ząbkach szykują do następnej tury wydań. Mój przypadek jest następujący: dokumenty rejestracyjne tesla dziś wysłała do leasingu, do końca tygodnia leasing chce zarejestrować auto. W tesli przeniosłem odbiór o jeden dzień wcześniej bo potem do końca tygodnia nie byłbym w stanie podjechać z Krakowa do Warszawy. Uprzejma Pani zmieniła bez problemu w systemie datę odbioru (w aplikacji też się zmieniła bo to nie zawsze takie oczywiste ;) ). Dodatkowo powiedziała, że i tak jak będzie bliżej terminu to odezwą się potwierdzać ostateczną datę. Reasumując jak ktoś czeka a TMY RWD to można zmienić termin odbioru do czasu jak jest luźniej w grafiku.
W porównaniu z tamtym kwartałem to nie ma się do czego doczepić. Szok :D
 

bart_zaw

Posiadacz elektryka
To może mały update bo chyba już się w Ząbkach szykują do następnej tury wydań. Mój przypadek jest następujący: dokumenty rejestracyjne tesla dziś wysłała do leasingu, do końca tygodnia leasing chce zarejestrować auto. W tesli przeniosłem odbiór o jeden dzień wcześniej bo potem do końca tygodnia nie byłbym w stanie podjechać z Krakowa do Warszawy. Uprzejma Pani zmieniła bez problemu w systemie datę odbioru (w aplikacji też się zmieniła bo to nie zawsze takie oczywiste ;) ). Dodatkowo powiedziała, że i tak jak będzie bliżej terminu to odezwą się potwierdzać ostateczną datę. Reasumując jak ktoś czeka a TMY RWD to można zmienić termin odbioru do czasu jak jest luźniej w grafiku.
W porównaniu z tamtym kwartałem to nie ma się do czego doczepić. Szok :D
i oby tak było - powodzenia z odbiorami.
Statek już dopłynął?
 

pluto

Pionier e-mobilności
Statek GRANDE NAPOLI jest na Morzu Czerwony, jutro powinien wpłynąć do Kanału Sueskiego ;)
 

SylArt

Nowy na Forum
Obecnie MCR nie mieści się na dopłatę, sytuacji nie poprawia tez fakt, że kolor w konfiguratorze jest znacząco inny od rzeczywistości, a nikt kota w worku kupować nie chce :D
Jako człowiek na etacie nie łapię się na dopłaty ;) więc tego wątku nie brałem pod uwagę. A kolor? Kolor mnie po prostu zaintrygował i wg mnie będzie pasować do kobiet, a że to auto ma być przede wszystkim dla żony, to mam nadzieję, że będzie nietuzinkowe. Osobiście nie pierwszy raz wybieram kolor dla samochodu z palety/konfiguratora/broszury, bo te rzadko wybierane są nie do obejrzenia i mam nadzieję, że kolejny raz się nie zawiodę. :) Po odbiorze na pewno wrzucę fotki :)
 
Top