Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

Maruda

Zadomawiam się
Chyba mamy opóźnienie...

Teoretycznie po przypłynięciu do portu auta do polski trafiają w 48 godzin a Tesla już wcześniej informowała że w kraju będą po 20. Te czasy przybycia do portów są orientacyjne na pierwszym etapie. W kanale był o czasie a dopiero tam estymuje konkretny termin ("korki w kanale"). Moja TM3 płynie tym i pierwszy termin odbioru miałem 25 maja z którego sam musiałem zrezygnować z powodu wyjazdu... Teraz i tak pewnie do Radzymina na plac będą jechać a dopiero potem do salony na wydatki bo w marcu to przy salonie był sajgon...
 

TSK

Zadomawiam się
to loteria niestety, nie sądzę żeby pracownicy z ząbek mogli cokolwiek przyśpieszyć jeśli nie pojawi się identyczna w inventory.
U mnie wszystko poszło super, zamówienie 25.03-> vin 04.05 a w miedzy czasie zdążyłem zmienić leasingodawcę i bez problemu przesunęli odbior na 15.05 przy czym nie dam rady w tym terminie i przełożę odbior na koniec przyszłego tyg.😋
 

Paweł@

Zadomawiam się
U mnie wszystko poszło super, zamówienie 25.03-> vin 04.05 a w miedzy czasie zdążyłem zmienić leasingodawcę i bez problemu przesunęli odbior na 15.05 przy czym nie dam rady w tym terminie i przełożę odbior na koniec przyszłego tyg.😋
U mnie podobnie, zamówienie takie samo QS bez haka, VIN 4 maja a odbiór na 17 maja o ile uda się zarejestrować samochód- leasing Santander Leasing 🙂
 

TSK

Zadomawiam się
U mnie podobnie, zamówienie takie samo QS bez haka, VIN 4 maja a odbiór na 17 maja o ile uda się zarejestrować samochód- leasing Santander Leasing 🙂
Ja też uderzyłem do santandera i wszystko fajnie zostały rozpatrzone i załatwione ale tuż przed podpisaniem umowy postanowiłem odezwać się jeszcze do swojego banku który dał mi trochę korzystniejsze warunki. Identycznie jak w santanderze wniosek rozpatrzony pół godziny, umowa podpisana w tym samym dniu i podobno coś się już dzieje...
 

pluto

Pionier e-mobilności
Na INWENTORY [klik] pojawiły się modele Y z rabatem ponad 17 tys. zł - początki wyprzedaży ;)

Y 17.jpg
 
Last edited:

piotr88

Nowy na Forum
Czy słyszał ktoś o TMY Long Range która mieściłaby się w limicie cenowym dopłaty na firmę? Z tego co się orientuję musiało by być to 248 205 zł brutto. Zastanawiam się czy jest sens polowania na taką w inventory.
 

Arturo

Zadomawiam się
Czy słyszał ktoś o TMY Long Range która mieściłaby się w limicie cenowym dopłaty na firmę? Z tego co się orientuję musiało by być to 248 205 zł brutto. Zastanawiam się czy jest sens polowania na taką w inventory.
Ja właśnie na taką poluję.
 

deCastelano

Fachowiec
Pytanie odnośnie dostawy: w aplikacji zmienił mi się termin odbioru z "kwiecień - czerwiec" na "RRSO - czerwiec". Czy ktoś mógłby mi rozszyfrować ten skrót? (dla żartownisiów - nie jest to rzeczywista roczna stopa oprocentowania ;)). Może ktoś kto już odbierał swoje auto kojarzy czy taki status to był np. sygnał, że lada moment auto będzie gotowe?
 
Top