Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

itguy

Posiadacz elektryka
Czyli tak jakby problem był z tym czarnym wnętrzem, albo już nie wiem z czym.. Nie mam szczęścia 🤷🏼‍♂️
to loteria niestety, nie sądzę żeby pracownicy z ząbek mogli cokolwiek przyśpieszyć jeśli nie pojawi się identyczna w inventory.
 

kristof46

Fachowiec
Czyli tak jakby problem był z tym czarnym wnętrzem, albo już nie wiem z czym.. Nie mam szczęścia 🤷🏼‍♂️
Może brak haka? Sam widziałem że mimo że domyślnie Performance haka nie ma to większość idzie z hakiem. Możesz też przeglądać Inventory. Może trafisz na podobny i sobie zmienisz zamówienie tak aby od razu przypisali ci ten ze stanu.
 

Pablo_SuperSix

Nowy na Forum
Udało mi się dodzwonić. Pan powiedział, że prawdopodobnie QS z czarnym wnętrzem jest wśród YP najbardziej pożądany, w związku z tym najtrudniej dostępny. Z zamówieniem jest wszystko ok, pozostaje więc czekać aż się takie auto trafi na tej loterii Tesli 🫣
 

radzik rmz

Nowy na Forum
Ja czekam na YP Qucksilver od 10 stycznia, zero odzewu, zero vin-u itd. Kilka osób w międzyczasie już odebrało podobne konfiguracje.. piszecie, że przydzielają już vin dla zamówień QS z końca marca. Powoli (na szczęcie) zaczynam się irytować, dodzwonić się do nich nie można, na maile nikt nie odpisuje. Dajcie znać, czy są tu jeszcze osoby które nie odebrały QS z zamówień styczniowych? Czy tylko ja zostałem 😕
Ja też czekam na YP QS z czarnym wnętrzem. Ja zamówiłem dwa dni później. Poza SMSami i jednym telefonem zapewniającymi, że "już wkrótce" też nie widzę postępów i też mnie drażni brak konkretów...
 

Pablo_SuperSix

Nowy na Forum
Ja też czekam na YP QS z czarnym wnętrzem. Ja zamówiłem dwa dni później. Poza SMSami i jednym telefonem zapewniającymi, że "już wkrótce" też nie widzę postępów i też mnie drażni brak konkretów...
No to nie jestem sam 🤝 Sms-y też były, m.in. taki czy jestem gotowy odebrać do końca marca 😎, a wcześniej o planowanej dostawie pomiędzy lutym a marcem
 

Jaeger

Zadomawiam się
Czeka ktoś na MY LR QS z czarnym wnętrzem? Ma ktoś jakieś informację nt. pokrycia się z rzeczywistością "szacowanego czasu dostawy"? W tym momencie jest maj - czerwiec, a z podatkowego punktu widzenia zależałoby mi na FV w czerwcu :)
 

Paweł@

Zadomawiam się
Czeka ktoś na MY LR QS z czarnym wnętrzem? Ma ktoś jakieś informację nt. pokrycia się z rzeczywistością "szacowanego czasu dostawy"? W tym momencie jest maj - czerwiec, a z podatkowego punktu widzenia zależałoby mi na FV w czerwcu :)
Moje zamówienie z 25 marca na MY LR QS bez haka jest właśnie realizowane, VIN dostałem w zeszłym tygodniu, dostałem telefon że auto jest już w PL
 
Top