Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

inter

Pionier e-mobilności
Jesli masz juz domumenty i to mow ze nie mozesz odebrac z Bytomia i tyle. Zamawiales z odbiorem z Warszawy.
Jesli masz domumenty to juz nic Ci nie zabiora.
Upieraj sie przy swoim i grzecznie mow ze nie masz jak sie dostac do Bytomia.
Jest to nowa sytuacja, nikt pewnie nie sprawdza przy załadunku kto skąd odbiera. Na 100% nikt teraz samochodów, nie będzie przewoził do Warszawy. Mają duży plac, to pewnie teraz z Bytomia będzie więcej odbiorów. Jakieś dziwne wasze żale.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Jest to nowa sytuacja, nikt pewnie nie sprawdza przy załadunku kto skąd odbiera. Na 100% nikt teraz samochodów, nie będzie przewoził do Warszawy. Mają duży plac, to pewnie teraz z Bytomia będzie więcej odbiorów. Jakieś dziwne wasze żale.
Nie zale tylko opis sytuacji. Jak umawiales sie na Warszawe to ma byc w Warszawie.
Jak masz papiery to przewioza, dowozili pod dom jak trzeba bylo
 

inter

Pionier e-mobilności
Nie zale tylko opis sytuacji. Jak umawiales sie na Warszawe to ma byc w Warszawie.
Jak masz papiery to przewioza, dowozili pod dom jak trzeba bylo
No nie wiem, jak nagle się okaże, że trzeba 50 samochodów przewieść lorą w różne części kraju, a koniec kwartału za kilka dni.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
No nie wiem, jak nagle się okaże, że trzeba 50 samochodów przewieść lorą w różne części kraju, a koniec kwartału za kilka dni.
Dlatego tak przekonuja wszysykich zeby odbierali z Bytomia. Ja bym pojechal, ale nie kazdy ma mozliwosci i checi jezdzenia po dziwnych miejscach.
 

inter

Pionier e-mobilności
Dlatego tak przekonuja wszysykich zeby odbierali z Bytomia. Ja bym pojechal, ale nie kazdy ma mozliwosci i checi jezdzenia po dziwnych miejscach.
Jakie to dziwne miejsce? Ja mam za to 22 km :)
 
Top