Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

Duracell

Zadomawiam się
Parking w Bytomiu :)
Zeby tam choc bude mieli jakas… kontener.

Dzis Bytom jutro bedzie Buraków Dolny ;)
Jak Was to pocieszy to ja do Bytomia mam 15 minut drogi, a swojego MY będę odbierał w Warszawie 😂
Widać że póki co idzie to całkowicie losowo, może w przyszłości będą bardziej patrzyli choćby na miejsce zamieszkania klienta.
 

Wolfshill

Zadomawiam się
Wow, to jak będę musiał do Bytomia cisnąć to grubo. W poniedziałek zadzwonię dopytać.

Tak, tak, lepsze ceny tylko z inventory. Ja swojego Y'eka upolowałem o 9 rano, moją preferencją był czarny LR, najchętniej w limicie na dotacje, ale po 3 tygodniach obserwacji uznałem, że chyba takich głębokich przecen na Y'eki nie będzie, dlatego jak pojawił się biały z felgami 20' i hakiem w cenie golasa, to szybko kliknąłem żeby już nie zniknął ;) Tesla model 3 LR przeceniona z 246 na 231 była dostępna w któryś dzień przez dobrych kilka godzin :)
 

Duracell

Zadomawiam się
Wszystko zależy od tego jak mocno jesteśmy przy
Wow, to jak będę musiał do Bytomia cisnąć to grubo. W poniedziałek zadzwonię dopytać.

Tak, tak, lepsze ceny tylko z inventory. Ja swojego Y'eka upolowałem o 9 rano, moją preferencją był czarny LR, najchętniej w limicie na dotacje, ale po 3 tygodniach obserwacji uznałem, że chyba takich głębokich przecen na Y'eki nie będzie, dlatego jak pojawił się biały z felgami 20' i hakiem w cenie golasa, to szybko kliknąłem żeby już nie zniknął ;) Tesla model 3 LR przeceniona z 246 na 231 była dostępna w któryś dzień przez dobrych kilka godzin :)
Wszystko zależy od tego jak bardzo zależy nam na jakiejś konfiguracji. Też widziałem tego białego o którym piszesz, nawet go na forum gdzieś wrzuciłem 😀
Nam niestety nieco za bardzo zależało na Quicksilverze z czarnym wnętrzem, a taki w większym rabacie niż tysiąc złotych pojawił się dosłownie jeden i zniknął ultra błyskawicznie.
 

yarrker

Fachowiec
Cierpliwie czekam sobie na MYP Czarnego z białym środkiem + hak od 31.05 . Koniec kwartału sie zbliża i panowie by podbić tabelki oferuja wszystko co maja w tym MYP Q z białym srodkiem + rozszerzony autopilot zachowując przy tym cenę za mojego. Jak by ktoś czegoś szukał to niech atakuje infolinie/salon i napewno coś fajnego w gratisie wpadnie jak sie ich pomęczy :)
IMG_6654.jpeg
 

yarrker

Fachowiec
Możesz opowiedzieć nieco więcej jak to dokładnie wyglądało w Twoim przypadku że skończyło się to właśnie w taki sposób? 😀
Tak jak pisałem . Zamówiłem MYP czarnego z białym wnętrzem 31.05 i cierpliwie sobie czekam bo ma być taki jaki zamówiłem i nie dopuszczam innej opcji . W połowie czerwca dzwonili już z propozycja MYP Q ale i tu ale odrzuciłem . W piątek o godzinie 21:47 telefon z taka propozycja jak w mailu lecz z przymusem odbioru do końca czerwca. Chłopaki poprostu próbują już wszystkiego by podbić sobie wyniki kwartalne . I jak widać maja zawsze wachlarz możliwości
 
Last edited:

Jaro_bwo

Zadomawiam się
Hoho wez znajdź swoją 😂
 

Attachments

  • Screenshot_2023-06-25-22-10-19-078_com.google.android.apps.maps-edit.jpg
    Screenshot_2023-06-25-22-10-19-078_com.google.android.apps.maps-edit.jpg
    456,4 KB · Liczba wyświetleń: 66

Wolfshill

Zadomawiam się
Hej, dostałem dokumenty do rejestracji. Samochód ma być z hakiem.
Na tej kartce po angielsku jest "tow hitch installed from factory".
Na tej kartce po polsku nie ma nic o haku, jedynie info że maks masa przyczepy z hamulcem to 1600 kg.
Czy to jest ok / wystarczające i mogę jechać do urzędu czy do Tesli z prośba o korekte dokumentów?
Do Tesli oczywiście od rana nie mogę się dodzwonić.
 
Top