Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

Wolfshill

Zadomawiam się
U mnie w wydziale Pani poleciła mi zrobić badanie haka w czasie oczekiwania na twardy dowód i twardy ma już wydać z wbitym hakiem.
 

deCastelano

Fachowiec
Dziś odebrałem swoją wisienkę 😁 10 minut w Ząbkach i po krzyku. Miał być co prawda niebieski, bo szkoda mi było dać za lakier 15k, ale idealnie się złożyło, bo zadzwonili, że z niebieskim nie wyrobią się do końca czerwca jak miałem w apce i mogę albo czekać do lipca, albo dadzą mi bez dopłaty Cherry + rozszerzonego autopilota. Zgodziłem się, a potem jeszcze się okazało, że w ogóle za żaden lakier mi nie policzyli (myślałem, że zgodnie z moim zamówieniem będę musiał zapłacić jak za niebieski). Suma Summarum, 34k w kieszeni, a w garażu stoi piękna wisienka. No ja póki co nie mam co na Teslę narzekać. Telefon od nich w sobotę - dziś środa i autko odebrane 😁😁😁

IMG_2733.jpeg
 

Michal

Moderator
Nawet ustawili w garażu tak samo :D
 

TheKindziuk

Zadomawiam się
W Tesli dzisiaj już zaczyna się robić gorąco, samochód nadal czeka na rejestracje przez leasing po otrzymaniu dokumentów w poniedziałek, a Tesla dzwoni z informacją, że jeżeli nie zostanie odebrany dzisiaj to wyślą go na koszt klienta lawetą.... na pytanie jak ma być odebrany skoro nie jest zarejestrowany zasłaniają się jakimiś swoimi procedurami. Nie wspomnę, że pierwotnie termin dostawy był wrzesień/październik i to oni go przyspieszyli. Zero opieszałości ze strony leasingu, po prostu pewne czynności urzędowe trwają dłużej niż to by się Tesli podobało. Skandaliczne podejście do klienta, ale to nic nowego...
 

yarrker

Fachowiec
W Tesli dzisiaj już zaczyna się robić gorąco, samochód nadal czeka na rejestracje przez leasing po otrzymaniu dokumentów w poniedziałek, a Tesla dzwoni z informacją, że jeżeli nie zostanie odebrany dzisiaj to wyślą go na koszt klienta lawetą.... na pytanie jak ma być odebrany skoro nie jest zarejestrowany zasłaniają się jakimiś swoimi procedurami. Nie wspomnę, że pierwotnie termin dostawy był wrzesień/październik i to oni go przyspieszyli. Zero opieszałości ze strony leasingu, po prostu pewne czynności urzędowe trwają dłużej niż to by się Tesli podobało. Skandaliczne podejście do klienta, ale to nic nowego...
Koniec kwartału ale żeby aż tak ich piekło ….
 

PortoBis

Zadomawiam się
W jednym z wątków jest informacja, że w tym przypadku laweta jest na ich koszt. Warto by to sprawdzić. Samochód zapłacony, prawdopodobnie musi zniknąć z placu aby mogli dopisać kasę do wyniku (kwartału) 😀 (I aby ewentualnie komornik nie mógł zając zapłaconego samochodu) 😅
t1.jpg😅😅
 

TheKindziuk

Zadomawiam się
Oczywiście to im powiedziałem, że lawetę mogą wysłać ale tylko na swój koszt, na co usłyszałem, że nie ma takiej opcji. Dodam że to jest ponad 500km od Warszawy więc rozchodzi się o kilka tysięcy. Powiedziałem, że nie ma opcji że się na to zgodzę więc sami sobie przesunęli odbiór na popołudnie... co w związku z tym że a) auto nadal nie jest zarejestrowane b) mam do przejechania pól polski jest niemożliwe. Próbuje załatwić odbiór tablic jeszcze dzisiaj żeby móc odebrać samochód jutro i o nich zapomnieć (na szczęście serwis mam bliżej w berlinie) ale niesmak pozostanie
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Oczywiście to im powiedziałem, że lawetę mogą wysłać ale tylko na swój koszt, na co usłyszałem, że nie ma takiej opcji. Dodam że to jest ponad 500km od Warszawy więc rozchodzi się o kilka tysięcy. Powiedziałem, że nie ma opcji że się na to zgodzę więc sami sobie przesunęli odbiór na popołudnie... co w związku z tym że a) auto nadal nie jest zarejestrowane b) mam do przejechania pól polski jest niemożliwe. Próbuje załatwić odbiór tablic jeszcze dzisiaj żeby móc odebrać samochód jutro i o nich zapomnieć (na szczęście serwis mam bliżej w berlinie) ale niesmak pozostanie
Oni sobie moga mowic, nie ma czegos takiego jak laweta na twoj koszt.
Jak sie nie podoba, prosze oddac kase i zwrocimy domumenty. Straszenie i tyle…
 
Top