Wojtek_S

Nowy na Forum
Tego boję się najbardziej. Rzeczywiście może akt 12V. Jestem ciekaw jak zareaguje serwis czy każe czekać dwa miesiące a następnie przesunie termin.
 

ciastek

Pionier e-mobilności
ale czy ja mam go na lawecie przywieź czy jak
Ja bym próbował odpalić go samodzielnie.
 

kzahel

Zadomawiam się
Nic nie zrobisz. Infolinia pomocy drogowej nie działa. 223072645- nikt nie odbiera po chwili się rozłącza. Genialny samochód dopóki się nie zepsuje ale żeby takie coś ? na szczęście jest pod domem, ale tak się zastanawiam gdyby w środku został np. pies to muszę rozwalić szybę.
 

Qult

Zadomawiam się
Nic nie zrobisz. Infolinia pomocy drogowej nie działa. 223072645- nikt nie odbiera po chwili się rozłącza. Genialny samochód dopóki się nie zepsuje ale żeby takie coś ? na szczęście jest pod domem, ale tak się zastanawiam gdyby w środku został np. pies to muszę rozwalić szybę.
Kurde szok. Dziwne, że aż tak olewają
 

p0li

Pionier e-mobilności
Auto ma 2 miesiące. Jak to sie tak ma psuć to dziękuję bardzo. Samochód akurat stoi pod domem ale mógł być w różnym miejscu i co wtedy?
a nie ma tam jakiejs mozliwosci otwarcia mechanicznego?
 

Olecki

Pionier e-mobilności
Oszczędności na zamku i grocie🤑 . Gdyby to był stary Volkswagen, najlepiej w TDI, to pewnie pomogło by podpięcie 12V przez lampkę podświetlenia tablicy, ale że to Tesla...
 
Top