Michal

Moderator
Oszczędności na zamku i grocie🤑 . Gdyby to był stary Volkswagen, najlepiej w TDI, to pewnie pomogło by podpięcie 12V przez lampkę podświetlenia tablicy, ale że to Tesla...
A że to Tesla to trzeba po prostu wiedzieć gdzie podpiąć 12 v. Przy tym nie smrodzi i nie truję ludzi jak TDI
 

Olecki

Pionier e-mobilności
No to zapodaj instrukcję gdzie się podpiąć, autor wątku (oraz pewnie inni też) będzie wdzięczny skoro Tesla go kompletnie olewa.
 

Michal

Moderator
Ja bym próbował odpalić go samodzielnie.
Nie lubię powtarzać.
Domyślam się też, że już dawno dodzwonił się do assistance Tesla i dlatego nic więcej nie pisze.
 

ELuk

Pionier e-mobilności
Oszczędności na zamku i grocie🤑 . Gdyby to był stary Volkswagen, najlepiej w TDI, to pewnie pomogło by podpięcie 12V przez lampkę podświetlenia tablicy, ale że to Tesla...
Ale że to Tesla…
to pewnie jest to jeden z elementów zabezpieczających przed kradzieżą, 🤔😎💪między innymi na gameboya 🤣,
auto z kia tak nie ma?.. 🙀🤣😎
 

kzahel

Zadomawiam się
Nie lubię powtarzać.
Domyślam się też, że już dawno dodzwonił się do assistance Tesla i dlatego nic więcej nie pisze.
No właśnie się dodzwoniłem, Pani po angielsku poinformowała mnie wczoraj że po sprawdzeniu widzi, że samochód trzeba zabrać na serwis i jutro podjedzie lawet z samochodem zatępczym. Super, tylko do teraz nikogo nie ma. Po drugie ja mam w środku, karty bankomatowe i dokumenty z danymi wrażliwymi oraz sporo gotówki. I co teraz? Ja mam oddać jeśli w ogóle ktos przyjedzie samochód na lawetę? A co z tym co w środku?
 

kzahel

Zadomawiam się
z przody tam gdzie wkręcasz hak do holowania masz wyjście na 12 V, podepnij prostownik.
Acha czyli ja w XXI wieku mam sobie rozbierać zderzak i podpinać kabelki żeby samochód za 300 tys. otworzyć. Nawet gdybym tak zrobił to co mi z tego że go otworze, nie ma znim żadnej łączności, samochód przestał działać. To jest kpina.
 

kzahel

Zadomawiam się
Nie lubię powtarzać.
Domyślam się też, że już dawno dodzwonił się do assistance Tesla i dlatego nic więcej nie pisze.
Dodzwoniłem się przed chwilą w końcu na numer 223072645 i Pani mi powiedziała, że laweta podjedzie do godziny, a jak się zapytałem co z moimi pieniędzmi w środku i dokumentami, powiedziała, żebym sobie z laweciarzem pojechał do Warszawy i tam pilnował serwisantów jak będą otwierać samochód. To jest samochód dla frajerów. Zachęcają super osiągami i faktycznie jeździ się tym bardzo fajnie ale to tak nie powinno działać. Najbogatszy człowiek świata wymyślił sobie samochód, sprzedaje go za 300 tys. a Ty nie możesz się do niego dostać, nie możesz się do nikogo dodzwonić, Nikt Ci samochodu nie otworzy, bo się zamknął nagle i koniec, a jak dziecko zostało w środku to masz sobie szybę wybić. Assistans może przyjedzie ale musisz z nim jechać do Warszawy, żeby sobie z samochodu wyciągnąć ważne rzeczy, żeby mieć gwarancję, ż nikt ich nie weźmie. A co z samochodem zastępczym?
 

Michal

Moderator
No właśnie się dodzwoniłem, Pani po angielsku poinformowała mnie wczoraj że po sprawdzeniu widzi, że samochód trzeba zabrać na serwis i jutro podjedzie lawet z samochodem zatępczym. Super, tylko do teraz nikogo nie ma. Po drugie ja mam w środku, karty bankomatowe i dokumenty z danymi wrażliwymi oraz sporo gotówki. I co teraz? Ja mam oddać jeśli w ogóle ktos przyjedzie samochód na lawetę? A co z tym co w środku?
Ciastek przesłał instrukcję otwarcia auta i dokładnie to zrobi laweta jak przyjedzie, albo możesz zrobić to nawet sam. Nie wiem co się stało u ciebie ale ja tez miałem padnięty 12V w styczniu 2021 i dostałem zastępczy na czas naprawy.
 

Pabloss

Posiadacz elektryka
Nie zderzak, a tylko zaślepkę okrągłą i tam masz ukryte kable, no ale jak wolisz nic nie robić i czekać do 30 sierpnia czy jak ci tam wyznaczyli to OK twoja sprawa, ale na mnie się nie wyżywaj. Pozdrawiam i życzę Ci aby jak najszybciej twój kłopot został rozwiązany.
 
Top