Bronek

Pionier e-mobilności
Tak mi przyszło na myśl aby popisać co mnie cieszy lub smuci w tym modelu. Owszem wiele się pewnie zmieni o ile to da się zmienić programowo lub w serwisie
1.Wkurw mnie że jak są przedłużki pasów to nie działają pewne funkcje...Upierdliwość komunikatu nie zapięcia pasów.
2. Komunikat w postaci dużej grafiki o nie zapiętych pasach zasłania kamery przy cofaniu. Trzeba go paluchem zrzucić na dół.
3. Nie można tak jak w Trójce poprzesuwać widoku z kamerki kierunkowskazu
4. Nie kumam co jest ale czasem nie mogę z zewnątrz otworzyć przyciskiem bagażnika. Tylko apka i zegarek. Czasem też ikony na ekranie nie otwierają. Coś pewnie w ustawieniach?
5. Ysnosik nie chce jak w Trójce gadać przez głośniki Tesli k tu może chodzić o BT?)
Cdn
Nie mam czasu aby się pobawić tym autem, bo w taką pogodę nic mi się nie chce..
 
Last edited:

Doktor

Posiadacz elektryka
1. Na głównym ekranie obok nawigacji mieści się mały podgląd ze Spotify lub innych aplikacji i można go przerzucać na lewo i prawo. Super sprawa.
2. Nie widzę, czy komenda głosowa została zrozumiana, nie wyświetla się nic. Po prostu mówię „wyłącz podgrzewanie kierownicy” i chwilę czekam na efekt.
3. Automatyczne wrzucanie biegu jest super. Zazwyczaj wie, gdzie chcę jechać, a jak nie wie, to wrzucam sam. Niczego nie „wymusza” na mnie.
Jak coś się przypomni, to dodam.
4. Autopilot na pokrętle to bezsens, ale można się przyzwyczaić. Za to brak możliwości zmiany odległości od auta przed nami na rolce to straszna lipa. Znalazłem tylko w ustawieniach, chyba, że coś przeoczyłem.
Btw nie rozumiem ustawień ręcznych zawieszenia. Komfort-sport i miękko-twardo czy jakoś tak. Myślałem, że to może iść tylko w jedną albo drugą, a nie w cztery różne strony?
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Coś tam robiłem z zawieszeniem trwa długo i po naciśnięciu hamulca. Ale się nie znam to nie mieszam.
Komenda schowka w Trójce ok tu lipa. Nie sprawdziłem kamery cofwajia
Czy rolka prawa coś robi na boki?
Nie składa mi lusterek w lokalizacji. Trójka to robiła tuż przed grażem.
X dopiero jak zablokuje drzwi. Mam teraz ciasno i wysiadając i idąc do drzwi nam to wystające lusterko. Owszem można je ręcznie złożyć
 

Mike_PL

Nowy na Forum
Tak mi przyszło na myśl aby popisać co mnie cieszy lub smuci w tym modelu. Owszem wiele się pewnie zmieni o ile to da się zmienić programowo lub w serwisie
1.Wkurw mnie że jak są przedłużki pasów to nie działają pewne funkcje...Upierdliwość nie zapięcia
2. Komunikat w postaci dużej grafiki o niezapiętych pasach zasłania kamery przy cofaniu. Trzeba go paluchem zrzucić na dół.
3. Nie można tak jak w Trójce poprzesuwać widoku z kamerki kierunkowskazu
4. Nie kumam co jest ale czasem nie mogę z zewnątrz otworzyć przyciskiem bagażnika. Tylko apka i zegarek. Czasem też ikony na ekranie nie otwierają. Coś pewnie w ustawieniach?
5. Ysnosik nie chce jak w Trójce gadać przez głośniki Tesli k tu może chodzić o BT?)
Cdn
Nie mam czasu aby się pobawić tym autem, bo w taką pogodę nic mi się nie chce..
Z jakiej apki na zegarek korzystasz?
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Boombox fajny i muzyczka i megafon i pierdy itd... nie miałem w Tm3, czy podczas jazdy też działa?

Apki z 5 X już o tym... ale rozumiem są nowi a tu buuuurdel :)
Z dwóch a właściwie 3 Watt key I Watt time oraz mam ale nie korzystam zTesla wear
Watt time po BT i działa jak pilot. Watt time po WiFi i lte chyba też po BT?
Mam zegarek z LTE na ESIM
 
Last edited:

Mike_PL

Nowy na Forum
Boombox fajny i muzyczka i megafon i pierdy itd... nie miałem w Tm3, czy podczas jazdy też działa?

Apki z 5 X już o tym... ale rozumiem są nowi a tu buuuurdel :)
Z dwóch a właściwie 3 Watt key I Watt time oraz mam ale nie korzystam zTesla wear
Watt time po BT i działa jak pilot. Watt time po WiFi i lte chyba też po BT?
Mam zegarek z LTE na ESIM
Nie działa głośnik do bajerow podczas jazdy. Kiedyś działał. Ale stwarzało to zagrożenie życia, wiec wyłączyli 🤣
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Co mnie jeszcze denerwuje : to że po opuszczeniu tylnego rzędu siedzień, aby go podnieść to trzeba otworzyć skrzydła lub się wgramolić do bagażnika. Kretyńska blokada trzyma oparcia w poziomie.
 
Last edited:

Doktor

Posiadacz elektryka
Zauważyłem, że minimalnie znosi mnie na lewo, dosłownie z metr na kilkuset metrach i czasem minimalne drgania na wolancie. Gdzie z tym się udać? Sprawdzić najpierw zbieżność na stacji kontroli pojazdów, czy jak?
Serwis daleko i pewnie mocno zajęty.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Zbieżność. To normalne zawieszenie w miarę, bo pneumatyczne. U mnie np są lekkie drgania kierownicy pow 140km/h, bo jak znam życie to wyważenie kół jest do kitu. Zwykly czyli dobry warsztat
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Rozgryzlem zawieszenie co i jak. Fajnie. Ale tu sobie już kazdy musi sam poustawiać
A jak zrobic by sie atywowaly te literki PND i awwryjna?
Cos tam naciskam dwoma palcami i czasem sie pojawiają
 
Last edited:
Top