TeslaFi/Tessie/TeslaMate

inter

Posiadacz elektryka
Śmiało, właśnie zaktualizowałem bez problemu - nowa grafana dostępna i ponoć lepsze wyliczanie degradacji baterii.
Fajnie to zmienili, łatwiej się poruszać po statystykach.
 

to_masz

Fachowiec
Po wpisaniu w google "grafana tesla" wyświetlają się fajnie wyglądające Dashboards.
Wiec zastanawiam się, co można jeszcze wyciągnąć z tych danych.
Ja tam nic sensownego nie znajduję w Google ;)

Ale osobiście ostatnio bardzo spodobała mi się taka grafika
1711717039990.png
[znalezione tutaj]

Więc przerobiłem dashboard Tripa na coś podobnego ... work in progress
1711717436744.png


Nie zanosi się chyba, że będę nad tym pracował w najbliższym czasie - więc wrzucam jak-jest tutaj:
 
Last edited:

inter

Posiadacz elektryka
No i nie mam wszystkich statystyk, po aktualizacji nie zrobiłem restartu i brakuje okresu od aktualizacji. Może jeszcze zaciagnąć brakujące 3 dni?
 

dawidgora

Posiadacz elektryka
No i nie mam wszystkich statystyk, po aktualizacji nie zrobiłem restartu i brakuje okresu od aktualizacji. Może jeszcze zaciagnąć brakujące 3 dni?
Nie. Dane sa pobierane tylko na bieżąco. Ja z powodu tego typu losowych problemow przeszedlem na Tessie. 200 dolarow za licencje lifetime, polecam.
 

slaveq

Pionier e-mobilności
Nie. Dane sa pobierane tylko na bieżąco. Ja z powodu tego typu losowych problemow przeszedlem na Tessie. 200 dolarow za licencje lifetime, polecam.
z tessie już tez były na forum jaja, że gubili statystyki także to też nie jest żadne rozwiązanie a przynajmniej nie płacę niewiadomo komu ze dostęp do dość wrażliwych danych mojego samochodu.
 

to_masz

Fachowiec
Top