VW ID4 Tryb Awaryjny Odpalenie

skuter

Nowy na Forum
Cześć, Jestem posiadaczem ID4, ostatnio miałem wypadek i poduszka wystrzeliła wraz z pasami. Ktoś się orientuje czy jest jakiś tryb awaryjny ewentualnie w jaki sposób mogę go teraz odpalić, jedynie mogę włączyć Neutral i Parking .

Dzięki za pomoc
 

Attachments

  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    1,4 MB · Liczba wyświetleń: 10

vwir

Pionier e-mobilności
Jeśli ID.4 ma tak samo jak Zoe to wystrzelenie poduszki blokuje baterię trakcyjną. Teraz ASO lub do kumatego elektronika. Mogę podpowiedzieć gdzie pomogli ze wspomnianym Zoe, zawsze możesz do nich zadzwonić i zapytać czy sobie poradzą z ID.4.
 

skuter

Nowy na Forum
Jeśli ID.4 ma tak samo jak Zoe to wystrzelenie poduszki blokuje baterię trakcyjną. Teraz ASO lub do kumatego elektronika. Mogę podpowiedzieć gdzie pomogli ze wspomnianym Zoe, zawsze możesz do nich zadzwonić i zapytać czy sobie poradzą z ID.4.
Super, dzięki za wskazówkę. Mogę prosić kontakt do nich ? :)
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Sorki, że się wtrącam..
Ale miałeś wypadek i sam się tym wszystkim zajmujesz? Nie robi tego ASO albo jakiś autoryzowany warsztat z Twojego ubezpieczenia?
 

Michal

Moderator
Sorki, że się wtrącam..
Ale miałeś wypadek i sam się tym wszystkim zajmujesz? Nie robi tego ASO albo jakiś autoryzowany warsztat z Twojego ubezpieczenia?
Takie rzeczy tylko w UK. W PL, to sami sobie na kowadle wyklepujemy wszystko. Ognisko + kowadło to jedyne co tutaj mamy ;)
Pogięte blachy = kowadło.
Padnięta elektryka = kowadło.
Pobita szyba = kowadło.
 

nnnnn

Pionier e-mobilności
Takie rzeczy tylko w UK. W PL, to sami sobie na kowadle wyklepujemy wszystko. Ognisko + kowadło to jedyne co tutaj mamy ;)
Pogięte blachy = kowadło.
Padnięta elektryka = kowadło.
Pobita szyba = kowadło.
Kowadła tez sami robimy:)
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Obracacie wszystko w żart, ale tak naprawdę to trzeba chyba sobie zadać pytanie po co te wasze pakiety AC itp (za które płacicie jak za 'zboże') jak i tak wygląda, że 'kowadło' potrzebne.
Za długo chyba za granicą mieszkam... :unsure:
 
Top