Wizualizacja danych UDT o ładowarkach - historia ładowania i dostępności

Michal

Moderator
Wywaliłem trochę "śmieciarzy" z danych. Wywaliłem wszystko co od początku zebrało już więcej niż 5000 zmian statusów ładowania. Było tam na pewno kilka punktów ładowania Energa (w szczególności AC z Elbląga, które dorobiły się już ponad 73 000 zmian statusów oraz Ionity, które też raportuje zmiany bardzo często (ponad 10 000 zmian) ale z dostępnego na dostępny. Miałem wywalać powyżej 1000 ale sprawdziłem kilka wyrywkowo i np. taki NOXO też robi śmietnik, bo raportuje masowo zmiany statusu z dostępnego na dostępny, ale od czasu do czasu zdarza im się zaraportować też poprawnie cykl ładowania, więc reszta zostaje.

Po usunięciu 30 z prawie 9000 punktów ładowania zwolniła się połowa bazy :p

Ps. Po dodaniu funkcjonalności wysyłki maila o zwolnieniu punktu ładowania widzę, że została ona użyta raz i to nie wiem, czy nie moje testy, bo nie zapisuję nigdzie maili - wiedziałem, ze tak będzie :ROFLMAO:
Ogólnie aplikacja jest używana średnio raz dziennie :ROFLMAO:
 

vwir

Pionier e-mobilności
została ona użyta raz i to nie wiem, czy nie moje testy, bo nie zapisuję nigdzie maili - wiedziałem, ze tak będzie
Bo nie działa dla greenwaya :p
Chciałem użyć już dwukrotnie, ale się nie dało. Greenway ssie jeśli chodzi o dane w UDT.
 

Michal

Moderator
Bo nie działa dla greenwaya :p
Chciałem użyć już dwukrotnie, ale się nie dało. Greenway ssie jeśli chodzi o dane w UDT.
Mam wrażenie, że coś się u nich popsuło jednak i to nie jest celowy zabieg. Może przy okazji tych zmian z mocami ładowania zrobił im się jakiś bałagan w bazach i nie ogarnęli tego dobrze, więc przestali wysyłać updaty, bo lepsze to niż wysyłać syf... Ciekawe w sumie, bo jeśli robią to świadomie, to moim zdaniem tracą w oczach użytkowników zamiast zyskiwać tym debilnym ukrywaniem tajemnicy handlowej.
 

Michal

Moderator
Trochę wcześniej mam wrażenie. Ale na pewno już coś zmieniali, więc to też może być powiązane.
 

Michal

Moderator
Przy okazji dyskusji o ważności linków nofollow ([tutaj]) trafiłem na artykuł na rp.pl , w którym pojawiła się moja aplikacja - wrzucam screen, bo rp jest za paywallem:
1671012018545.png
Ewidentnie mamy tutaj szpiega "rzepy", bo to nie jest łatwa do znalezienia informacja :D
 

Michal

Moderator
Rozbawiło mnie, że zestawili moją biedacką apkę, postawioną na kolanie w weekend z plugshare :D
Tak jakby ona miała podobny sens :ROFLMAO:
Wyspecjalizowany serwis :ROFLMAO::ROFLMAO:
 

lookash_c

Pionier e-mobilności
Rozbawiło mnie, że zestawili moją biedacką apkę, postawioną na kolanie w weekend z plugshare :D
Tak jakby ona miała podobny sens :ROFLMAO:
Wyspecjalizowany serwis :ROFLMAO::ROFLMAO:
Przydałoby się kilka określeń typu "ekskluzywny", "skierowany do wąskiej grupy świadomych odbiorców", "ekstraordynaryjny" ;-)
 

Michal

Moderator
Albo po prostu biedacki / zrobiony na kolanie / brzydki ;)
 
Top