Wizualizacja danych UDT o ładowarkach - historia ładowania i dostępności

Michal

Moderator

vwir

Pionier e-mobilności
Zastanawiam się, czy ta jazda z GW nie zaczęła się wtedy, gdy zaczęli sami pisać apkę na telefony. Czasowo mniej więcej pasuje. Może poprzednia firma robiła nie tylko apkę ale i raportowanie do UDT, a teraz sami piszą od zera więc apka ma priorytet a dane do UDT zrobią "za dwa tygodnie".

P.S. Ale dobrobyt w tym Lublinie ;) https://ev.warszawa.pl/?poolcity=lublin&poolID=36767
 

Michal

Moderator

Michal

Moderator
Dodałem widok mapy dla listy nowododanych ładowarek - pokazuje się po kliknięciu w jakiś link na samym dole pod listą punktów ładowania
 

Michal

Moderator
Przy okazji dodawania map zacząłem strzelać do zewnętrznych serwisów, więc skoro już i tak musiałem napisać informacje o cookie, to dodałem też Google Analitics. Za jakiś czas podrzucę może jakieś statystyki, to zobaczycie jak duuuuużo ludzi korzysta z tego serwisu 🤣

Dodałem sumy częściowe dla poszczególnych miesięcy - o ile w danym miesiącu przyrosła liczba stacji ładowania ≥50 kW.
 
Last edited:

Michal

Moderator
Dodałem widok wszystkich ale na razie jest trochę "ukryty" - trzeba kliknąć jakiś link na liście nowych ładowarek, a później rok zmienić na 9999 - to powoduje pokazanie mapy i listy wszystkich punktów ładowania o mocy ≥50 jakie są aktualnie zwracane przed UDT - może dodam na stronie głównej.
 

Michal

Moderator
Jest mapa - oddzielny link. Na razie pokazuje wszystkie ładowarki ≥50 kW. Pewnie dorobię suwaki, żeby można było wybrać moc minimum i max.
 

Michal

Moderator
Dzisiaj szok i niedowierzanie - 32 odwiedzających z czego chyba 7 to boty, więc 25.
Podłączam reklamy, rzucam robotę i biorę się za aplikację 🤑
 

Michal

Moderator
Jak w mapie w power wpiszecie 1, to pokażą się wszystkie aktualne bazy ładowania ;)
Uwaga - przymula przeglądarkę, jest tego dość dużo (11 tys punktów).
@vwir, specjalnie dla Ciebie:
1675371453441.png
 
Top