Wizualizacja danych UDT o ładowarkach - historia ładowania i dostępności

vwir

Pionier e-mobilności
No i lux. Niczego więcej nie potrzeba. Jeśli dostanę maila i zanim się podepnę to ktoś inny mi zajmie ładowarkę to zapiszę się jeszcze raz.
Ze spamem też raczej sobie można poradzić - reguła do poczty i po problemie.
 

Michal

Moderator
Stan na tę chwilę jest taki:
dorobiłem już w piątek formularz i wysyłanie maili na odpowiednim zdarzeniu, ale przy testach wyszło mi, że jeszcze coś nie działa, a php.mail() wysyła nie z podanego przeze mnie adresu email, tylko z adresu email składającego się z loginu do hostingu, który wskazuje na mnie osobiście, a chciałbym tego uniknąć, więc muszę ten fragment jakoś przepisać (na komunikację SMTP?) i jeszcze poprawić działanie.
Do tej pory raczej poświęciłem na to jednak 2 godziny, a nie 15 minut :p zobaczymy jak będzie dalej :D
Niestety w weekend nie znalazłem czasu. Powinno się udać w tym tygodniu.
 
Last edited:

Michal

Moderator
Coś u mnie się zwaliło i nie zbiera danych od 21.07.2022 :( Dzięki za info.
Cholera nie ma żadnych informacji w logu, no nic... ehhh, średnika nie dałem na końcu linii jak dodawałem to wysyłanie maili :cry:
Już zbiera dane ale prawie tydzień przepadł :(
 

Michal

Moderator
A ja się dziwiłem, co tak mało ostatnio przyrasta rozmiar bazy :ROFLMAO: sprawdzałem nawet pod dniach ile codziennie wpadało updatów statusów i nie zauważyłem, że od 22.07 zero, bo kompletnie nie spojrzałem na daty i do tego nie wiedziałem jaki dzień miesiąca dzisiaj mamy :ROFLMAO::ROFLMAO:

Ps. przy okazji wyszło, że około 14-15.07.2022 Greenway praktycznie przestał wysyłać updaty (wpadało 5000 dziennie, a wpada 500). Może ktoś od nich przeczytał wątek i uznał, że to zdradza za dużo na temat ich działania :p
1659092139915.png
 

Gandalf

Pionier e-mobilności
Rozmawiając z różnymi ludźmi z branży okolic branży, odnosi się wrażenie, że szanowni dostawcy usług boją się jak ognia automatycznych aktualizacji stanów i dostępu do takiej wiedzy ludzi z zewnątrz bo na tej podstawie można oszacować i porównywać dostawców.
Olaboga XXI wiek.
Tymczasem ABRP itp oraz oczywiście - my - bardzo chcemy mieć takie dane bo dzięki temu możemy wiedzieć gdzie się ładować, a gdzie tylko na siku i inne (mimo wakacji akcja "Trójką na Dwójkę" na stacjach z ptakiem nadal trwa, dostępna bez aplikacji ;-) )

@Michal wjeżdża mi na ambicje więc i ja coś tam powoli zaczynam rozkręcać w temacie mojej nieszczęsnej aplikacji, która rodzi poczyna się w bólach.
 

Michal

Moderator
Fajnie to już było, bo GW zniknęły praktycznie z bazy UDT :p Na stronie UDT na mapie już prawie nic nie da się znaleźć. Gal-mok zniknął, ich ładowarka w Lućmierzu zniknęła, nie wiem co tam jeszcze zostało... Słabooo :(
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Fajnie to już było, bo GW zniknęły praktycznie z bazy UDT :p Na stronie UDT na mapie już prawie nic nie da się znaleźć. Gal-mok zniknął, ich ładowarka w Lućmierzu zniknęła, nie wiem co tam jeszcze zostało... Słabooo :(
Usadzili Cie jak tego goscia od excela co analizowal dane zachorowan.
Zmienili sposob publikacji i nara.
 

Michal

Moderator
Wygląda na to, że mamy tutaj jakiegoś szpiega z GW - trzeba uważać co się pisze na przyszłość, bo gotowy jeszcze coś popsuć :p Następnym razem chyba nie pochwalę się aplikacją, bo znowu mi ją zabiorą :p

Ależ gówniane czasy nastały, że tej pieprzony internet już zamiast być medium społecznościowym staje się medium korporacyjnym i wszyscy muszą uważać, żeby przypadkiem nie podać za dużo danych, bo się wyda jakaś tajemnica handlowa... :cry:
 
Top