Wizualizacja danych UDT o ładowarkach - historia ładowania i dostępności

JareG

Pionier e-mobilności
Trzeba próbować, bo sami nic nie zrobią :D
Oni bardzo lubią jak ktoś robi za nich.. i najlepiej na swój koszt. Wtedy oni moga się pochwalić, dostają nagrody, same plusy. A i tak jak trafisz na jakiegoś popaprańca umysłowego, to ci sie jeszcze mogą dobrać do tyłka..
No ale może jakiś cud się zdarzy :D

Pozdrawiam
 

Michal

Moderator
Jak się nic nie robi, to nic się nie poprawi.
Jak się coś robi, to może się poprawić albo popsuć.
Przy wystarczająco dużej liczbie prób i odpowiednich zachętach dla lepszego działania, zawsze się poprawi.

Na zachęty nie mam wpływu ale liczbę prób mogę zwiększyć ;)
 

JareG

Pionier e-mobilności
Jak się nic nie robi, to nic się nie poprawi.
Jak się coś robi, to może się poprawić albo popsuć.
Przy wystarczająco dużej liczbie prób i odpowiednich zachętach dla lepszego działania, zawsze się poprawi.
Tak kol. Michale jest w idealnym świecie, gdzie rządzi logika i ogólnie życzliwość, zaufanie. Ale niekoniecznie musi tak być w kontaktach z urzędami w PL 🤣 Ba, bardzo często jest właśnie odwrotnie - urząd (tzn. urzędnik) uważa, że zakłócasz mu jego idealny świat, a więc jesteś elementem wrogim, a jako taki podlegasz co najmniej ostracyzmowi, a czasami wręcz eliminacji :D
Na zachęty nie mam wpływu ale liczbę prób mogę zwiększyć ;)
Będę trzymał kciuki, przynajmniej tyle mogę zrobić :)

Pozdrawiam
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Oni bardzo lubią jak ktoś robi za nich.. i najlepiej na swój koszt. Wtedy oni moga się pochwalić, dostają nagrody, same plusy. A i tak jak trafisz na jakiegoś popaprańca umysłowego, to ci sie jeszcze mogą dobrać do tyłka..
No ale może jakiś cud się zdarzy :D

Pozdrawiam
Dokladnie tak, pamietacie na poczatku pandemii, jakis chlopak z excelem i umiejetnosciami udowodnil ze podaja nieprawdziwe dane o ilosci przypadkow. To dane utajnili, a chlopakowi dali zakaz ich upubliczniania.
 

Michal

Moderator
Okazuje się, że z danych UDT potrafią zniknąć bazy i punkty ładowania, więc pojawia się pytanie - co z nimi robić? Usuwać? Nie lubię usuwać danych, bo kiedyś mogą się przydać :/ Ale jak nie usuwam, to robi się bałagan, bo pozwalam Wam wklikiwać się do punktów ładowania, które już nie przekazują danych... Tak jest przykładowo z tą stacją ładowania w Gorzowie na Kasprzaka 8. Zniknęła z danych UDT, a u mnie jest, choć nie raportuje stanu od 27.06.2022...
Nie chce mi się dodawać flagi "deleted" i dodawać wszędzie jej obsługi :p
Myślicie, że można to po prostu usunąć?
 

Slavekk_

Posiadacz elektryka
Jakby co to strona nie znajduje miniHUBa GreenWay w Sosnowcu koło Strykowa (bodaj 3 ładowarki)
Ani na hasło Stryków, ani Sosnowiec :D
 

Michal

Moderator
Jak stacji ładowania nie ma na https://eipa.udt.gov.pl/, to nie ma też u mnie :)
Nie wiem z jakim opóźnieniem dodają stacje do UDT. Spróbuję zainterweniować w UDT.
 

JareG

Pionier e-mobilności
To możesz jeszcze interweniować o naście jak nie dziesiątki słupków Taurona widocznych w ich aplikacji, a niewidocznych u Ciebie 😁
A w ogóle to kol. Michale zacznij stawiać te ładowarki, to jest (naj)ważniejsze.. 🤣

Pozdrawiam
 
Top