Wpis przebiegu do CEPiK

dawidpl

Nowy na Forum
Zapytałem się ich mailowo. Przebieg im jest potrzebny, żeby wyliczyć "efekt ekologiczny". Ja mam umowę na osobę prywatną. Zapytałem na stacji diagnostycznej, za 51 PLN zrobią mi wpis do CEPIK, muszę się tylko umówić. U mnie termin mija za rok, ale preferuje wiedzieć wcześniej o moich obowiązkach.
 

krzyss

Pionier e-mobilności

tokwi

Posiadacz elektryka
Chyba lepiej go tym nie straszyć.
Najprościej chyba zrobić przegląd haka, nawet jak się go nie posiada. Byle był wpis w CEPIK, ze się takie badanie odbyło. Koszt badania nieistniejącego haka chyba 35zl.
 

Michal

Moderator
Bo tym razem to Ty masz ich zatrzymać ;)
 

lookash_c

Pionier e-mobilności
Odgrzeję temat. Jako iż jutro kończy się nam "okres trwałości przedsięwzięcia" obdzwoniłem w ciągu dwóch dni kilka(naście?) SKP i żadna nie ogarnia kwestii wpisu przebiegu do CEPiK. Nawet podając konkretne rozporządzenie słyszałem albo "yyy... coś takiego to nie robimy" albo "ale to dotyczy wymiany licznika - wymieniał pan? Nie? Bo my to mamy taki formularz, gdzie musi pan zaznaczyć powód odczytu stanu drogomierza i tam trzeba wybrać albo zmiana licznika albo uszkodzenie licznika, to pan nieprawdę poświadczy...". "Gdyby panu dowód zatrzymali, to by się zrobiło przegląd dodatkowy". "Może przegląd taxi"? (WTF?) I tak w koło, tektura (i to namoknięta) to budulec podstawowy i solidny, howg!
Chyba jutro pojadę na jakiś komisariat albo będę Niro jeździł i szukał patrolu policji żeby za flaszkę wpis zrobili ;-)
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Odgrzeję temat. Jako iż jutro kończy się nam "okres trwałości przedsięwzięcia" obdzwoniłem w ciągu dwóch dni kilka(naście?) SKP i żadna nie ogarnia kwestii wpisu przebiegu do CEPiK. Nawet podając konkretne rozporządzenie słyszałem albo "yyy... coś takiego to nie robimy" albo "ale to dotyczy wymiany licznika - wymieniał pan? Nie? Bo my to mamy taki formularz, gdzie musi pan zaznaczyć powód odczytu stanu drogomierza i tam trzeba wybrać albo zmiana licznika albo uszkodzenie licznika, to pan nieprawdę poświadczy...". "Gdyby panu dowód zatrzymali, to by się zrobiło przegląd dodatkowy". "Może przegląd taxi"? (WTF?) I tak w koło, tektura (i to namoknięta) to budulec podstawowy i solidny, howg!
Chyba jutro pojadę na jakiś komisariat albo będę Niro jeździł i szukał patrolu policji żeby za flaszkę wpis zrobili ;-)
Ja zrobilem zwyczajnie przeglad wczesniej.
Mam o rok skrocony okres ale w nosie to mam.
Wpis zrobili.
 
Top