Wrażenia z jazdy w trasie

ypl

Pionier e-mobilności
Nie mozesz sie wychylać na AP , Tesla traktuje Cie jako nieodpowiedzialnego..Nie ma tu czegos takiego jakwychylanie bez kierunkowskazu na AP
Ale ja się bez AP wychylałem.
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
To może rzeczywiście zbyt często przekraczasz linię bez kierunkowskazów jak to mają w zwyczaju kierowcy BMW ;)
Spróbuj wyłączyć asystę/ostrzeganie o przekraczaniu linii jeśli często to robisz.
 

ypl

Pionier e-mobilności
To może rzeczywiście zbyt często przekraczasz linię bez kierunkowskazów jak to mają w zwyczaju kierowcy BMW ;)
Spróbuj wyłączyć asystę/ostrzeganie o przekraczaniu linii jeśli często to robisz.
No spoko, tylko ja bym chciał jednak tę asystę mieć. Muszę to więcej potestować, zdecydowanie widzę narazie po dzisiejszym dniu, że bmw projektuje systemy pod bardzo dynamicznych kierowców, a tesla chyba pod bardziej zachowawczych ale muszę to jeszcze potestować. Natomiast dzisiaj paru kierowców bmw się zdziwiło mocno bo przy prędkości 170 km/h musieli mi z drogi zjeżdżać, 😁
Generalnie, fajnie się tym jeździ, na majówkę weźmiemy kota do Krakowa
 

Teslowychopak

Posiadacz elektryka
No spoko, tylko ja bym chciał jednak tę asystę mieć. Muszę to więcej potestować, zdecydowanie widzę narazie po dzisiejszym dniu, że bmw projektuje systemy pod bardzo dynamicznych kierowców, a tesla chyba pod bardziej zachowawczych ale muszę to jeszcze potestować. Natomiast dzisiaj paru kierowców bmw się zdziwiło mocno bo przy prędkości 170 km/h musieli mi z drogi zjeżdżać, 😁
Generalnie, fajnie się tym jeździ, na majówkę weźmiemy kota do Krakowa
ile ci pali ta g31 ?
 

ypl

Pionier e-mobilności
W trasie dużo więcej niż w mieście 😁🤣
 

Teslowychopak

Posiadacz elektryka
W trasie dużo więcej niż w mieście 😁🤣
miałem teraz taka sprowadzić ale kolega mi mówi że dużo pożera paliwa i lepiej diesel.
 

ypl

Pionier e-mobilności
Zależy jak ciężką nogę masz, w mieście 10 litrów, a w trasie 12 do 14 litrów przy bardzo dynamicznej jeździe.
 

Teslowychopak

Posiadacz elektryka
Zależy jak ciężką nogę masz, w mieście 10 litrów, a w trasie 12 do 14 litrów przy bardzo dynamicznej jeździe.
Masakra
 

ypl

Pionier e-mobilności
Czy ja wiem, moim zdaniem w miarę okay, weź pod uwagę, że dużo zależy od stylu jazdy oraz to, że ja mam napęd na cztery koła oraz dość szerokie opony, na tylnej osi 275 profil.
 

Teslowychopak

Posiadacz elektryka
Czy ja wiem, moim zdaniem w miarę okay, weź pod uwagę, że dużo zależy od stylu jazdy oraz to, że ja mam napęd na cztery koła oraz dość szerokie opony, na tylnej osi 275 profil.
Od lat jeżdżę BMW ale głównie 3 litry diesel lub 2.0 PB i jakbym auto miało które pali10 litrów to sprzedaje ,niedawno miałem X5 3.0 D ale było to auto do dużej przyczepy, sprzedałem przyczepę i sprzedałem X5.BMW fajne samochody ale jeżeli chodzi o baterie to Tesla wg mnie wygrywa.
 
Top