Wyjazdy zagraniczne elektrykiem.

Lisciasty

Zadomawiam się
Obejrzałem i widzę że polecają grinłeja w roamingu. Zobaczymy, mam naszykowane też inne apki i się w locie sprawdzi co dostępne i co tańsze. Wygląda na niezbyt skomplikowane zadanie ;)
 

Cav

Pionier e-mobilności
Tylko nie bierz apki GW w najnowszej wersji.
Ona nie bardzo działa w roamingu.
Koniecznie miej też kartę GW.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
No ale po co wam martwić się o te apki i karty RFID, jak w DE i dalej na tzw. Zachodzie można płacić w więksości miejsc normalną kartą bankową?
 

Cav

Pionier e-mobilności
No ale po co wam martwić się o te apki i karty RFID, jak w DE i dalej na tzw. Zachodzie można płacić w więksości miejsc normalną kartą bankową?
W roamingu GW, czy po normalnej (czyt. dużo wyższej) stawce?
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Nie wiem, trzeba se sprawdzić, choć założenie kolegi @Lisciasty było:

interesuje mnie przejazd bez liczenia każdego cebuliona, możliwie jak najsprawniejszy.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Ceny GW raczej nikt nie pobije, o ile nie ma promocji za friko.

A tak z ciekawości to jest jakaś lista co i gdzie Greenway i za ile ma w roamingu? Tak z ciekawości pytam skoro taniej wychodzi. Może zacznę używać Greenwaya w UK :LOL:
 

Jusand

Posiadacz elektryka
Ja chciałem się naładować w hotelu w Budapeszcie, mieli 4 słupki AC. Chcieli za to 10 Euro bez względu na długość pobytu. Tylko, że ja byłem na jedną noc, więc podjechałem na jeden z trzech darmowych SC. Inna sprawa że wszystkie słupki zastawione spalinowymi samochodami, w tym 3 z Polski 😉
 

Lisciasty

Zadomawiam się
Patrzę że roaming GW w podstawowej wersji wychodzi 3 zeta za kWh. Szału nie ma ;)
Kia charge w tej samej okolicy proponuje 2,30 zł około.
W sumie jeden pies czy będę na ramamingu GW za 3 zeta czy na ionity za 3,5...
 

Jusand

Posiadacz elektryka
A w Chorwacji na stacji Petrol, pomimo że w aplikacji GW była to i tak nie wystartowała przy użyciu drewnianej karty
 
Top