Konopienamaksa.pl

Nowy na Forum
Witajcie fani elektrycznych wozów!

Jestem tutaj nowy i przybywam z pytaniem, które od kilku dni chodzi po mojej głowie. Mianowicie czy w Polsce jest możliwość wypożyczenia elektrycznego busa/Vana? Jeśli tak to gdzie, za ile i czy warto? Pytam, ponieważ chciałem się wybrać z przyjaciółmi na objazdówkę południowej Europy na okres 2 tyg.
Dajcie znać co o tym sądzicie.
Zastanawia mnie też jak wyglądała by podróż elektrycznym autem po Bałkanach, jakie są potencjalne koszty takiego przejazdu i czy jest wystarczająca ilość przystanków/stacji ładowania oraz czy są one płatne?
Z góry dziękuję za pomoc!
Pozdrawiam!
MaxKonopko
 

Attachments

  • volkswagen-id-buzz-concept-at-pebble-beach.jpg
    volkswagen-id-buzz-concept-at-pebble-beach.jpg
    256 KB · Liczba wyświetleń: 58
Last edited:

Michal

Moderator
Hej, nie słyszałem nigdzie o takiej możliwości ale jeśli pytasz na poważnie to możesz sam poszukać w Google, podać nam informacje jakie znajdziesz i zapytać o opinie.

Tymczasem (@Łukasz Bigo) głosuję, żeby administrator usunął tego posta i Twoje konto jeśli nie usuniesz adresów strony i nie przestaniesz nas traktować jak idiotów - że niby coś tam pytasz, a tak naprawdę to próbujesz robić sobie jakieś biedackie SEO ;)
 

Konopienamaksa.pl

Nowy na Forum
@Michal Dziękuję za odpowiedź, szukałem na Internecie i na razie bez większego skutku, jedyne oferty jakie znalazłem to na auta elektryczne i na okres minimum jednego miesiąca przy bardzo niekorzystnej cenie.

Jeśli chodzi Ci o drugą sprawę, to nie, nie bawię się w żadne SEO, jestem miłośnikiem konopi, mam jednoosobową działalność gosp. i owszem, jeśli ktokolwiek zainteresuje się moją firmą przy okazji będzie super. Ale głównym celem mojej obecności na tym forum jest większe zainteresowanie podróżami w połączeniu z innowacją taką jak elektryczne pojazdy. Przepraszam jeśli poczułeś się z tego powodu jakoś urażony. Jeśli uważasz, że taka nazwa jest zbyt nachalna/nieodpowiednia to nie ma problemu - mogę ją zmienić - nie jest to dla mnie priorytet. Przychodzę tutaj po wiedzę.
MAKS
 

Michal

Moderator
Nie chodzi o Ciebie personalnie, tylko o pilnowanie forum jako miejsca dyskusji, a nie reklamy i bieda-SEO. Takie zachowania trzeba ucinać w zarodku, żeby się nie rozprzestrzeniały. Doskonale wiem jak działa SEO i jak niektórzy próbują wykorzystywać fora i inne miejsca, żeby podbić sobie pozycję w Google...

Jeśli chcesz pozostać na tym forum i rzeczywiście włączać się w dyskusję, to proponuję usunięcie wszystkich wpisów związanych ze stroną z twojego profilu i z już napisanych postów (tego powyżej).

Później możemy pogadać ;)
 
Last edited:

Konopienamaksa.pl

Nowy na Forum
:) Ponoć w nauce skuteczniejsza jest amfa od zioła?
Haha, dobre, aczkolwiek, temat zioła jako używki do nauki, wychodzi poza mój zakres.
Chętnie porozmawiam natomiast o potencjalnej karoserii do auta z włókna konopnego, którą stosował chociażby FORD w okresie II wojny światowej kiedy na świecie brakowało Stali i innych tworzyw potrzebnych do produkcji aut. Która jest lżejsza, mocniejsza i pochodzi z odnawialnych źródeł - warto się zainteresować. Natomiast prosiłbym o zachowani tematu podróży autem elektrycznym.
 

Konopienamaksa.pl

Nowy na Forum
Nie chodzi o Ciebie personalnie, tylko o pilnowanie forum jako miejsca dyskusji, a nie reklamy i bieda-SEO. Takie zachowania trzeba ucinać w zarodku, żeby się nie rozprzestrzeniały. Doskonale wiem jak działa SEO i jak niektórzy próbują wykorzystywać fora i inne miejsca, żeby podbić sobie pozycję w Google...

Jeśli chcesz pozostać na tym forum i rzeczywiście włączać się w dyskusję, to proponuję usunięcie wszystkich wpisów związanych ze stroną z twojego profilu i z już napisanych postów (tego powyżej).

Później możemy pogadać ;)
Michał, zmieniłem wszystkie dane. Czy logo też muszę zmienić? Za wiele nie mówi, natomiast nazwy nie mogłem zmienić.... Jeśli macie taką możliwość możecie mi zmienić na MaxKonopko (usunąłem też informacje w poprzednim poście - tak btw. jeśli mówi o bieda-SEO to ma się nijak, ponieważ nie umieściłem żadnych odnośników do strony, wiec nie zachodzi tutaj żadne indeksowanie.
 

Michal

Moderator
Ja do logo nic nie mam.
Żeby zmienić nazwę konta, klikasz jego nazwę/loo, wchodzisz w Szczegóły konta i tam jest opcja zmiany Username.
 

Konopienamaksa.pl

Nowy na Forum
Ja do logo nic nie mam.
Żeby zmienić nazwę konta, klikasz jego nazwę/loo, wchodzisz w Szczegóły konta i tam jest opcja zmiany Username.
OKEJ, WIDZĘ. Ale jest informacja małym druczkiem, że nazwę mogę zmienić dopiero jutro. Tak więc jutro to uczynię. Tymczasem mam nadzieję, że dzięki większej aktywności przy tym temacie uda się wrócić do tematu wpisu.

CZY KTOŚ ZNA ODPOWIEDZI NA POWYŻSZE PYTANIA? (jestem tutaj, ponieważ ktoś z fejsbuka przekierował mnie na to forum)
 

vwir

Pionier e-mobilności
Samych busów elektrycznych jest bardzo niewiele, więc i z wypożyczaniem może być pewien problem. Mercedes ma swojego EQV, opel ma swoje Vivaro-E, Nissan ma e-nv200, Peugeot e-Traveller, Citroen e-Jumpy i chyba tyle?

Najprościej powinno być z Nissanem, bo jest już długo na rynku, ale to malutki busik. Więc jeśli chcesz zapakować więcej niż 5 osób (istnieje wersja 7-osobowa nissana) to niewiele zostanie miejsca na bagaże.
 
Top