Zakup samochodu a stare/nowe dopłaty

KrzysztofFly

Moderator
szukam elektryka najlepijej kony z bteria 64kw
Pewnie lepiej skorzystać z działu:
 

shago

Zadomawiam się
Do osób, którzy kupili auto na osobę prywatną w ostatnim czasie: składacie wnioski teraz czy czekacie na nowe warunki?
 

mALEK

Posiadacz elektryka
Ale w jaki sposób banki mają coś do gadania?
Nie byłbym taki sceptyczny odnośnie programu, środki z KPO mają termin ważności.
mozesz byc pewien, ze znajda jak beda chcieli, pierdyliard powodow, aby nie mozna bylo rozliczyc doplaty do istniejacej umowy. szczegolnie jezeli bedzie to dotyczylo innego roku. doplata to opcja, nie obowiazek.
 

Jaceq

Posiadacz elektryka
A może by u źródła?

Program „Mój elektryk” będzie kontynuowany

Najciekawsza jest końcówka: "Biorąc pod uwagę stopień zaawansowania prac, obecnie planowane jest wznowienie naboru od stycznia 2025 r. Nowy nabór obejmie okresem kwalifikowalności również II połowę 2024 r.". Wg mnie wynika z tego, że program i zasady mogą pozostać takie same tylko będzie nowa pula środków. Właściwie było by to najprostsze i logiczne. Ten program nie był / nie jest taki zły..
 

Makus

Posiadacz elektryka
Od początku było mówione, że rządzący nie będą mieli czasu przebudować programu bo zabrakłoby im czasu i mogłyby by przepaść środki z EU.
 

Filonski80

Zadomawiam się
A może by u źródła?

Program „Mój elektryk” będzie kontynuowany

Najciekawsza jest końcówka: "Biorąc pod uwagę stopień zaawansowania prac, obecnie planowane jest wznowienie naboru od stycznia 2025 r. Nowy nabór obejmie okresem kwalifikowalności również II połowę 2024 r.". Wg mnie wynika z tego, że program i zasady mogą pozostać takie same tylko będzie nowa pula środków. Właściwie było by to najprostsze i logiczne. Ten program nie był / nie jest taki zły..
A czy obie Panie Ministry nie stanowią źródeł? Wypowiedziały się publicznie.
Program jest ok, masz rację. Tylko po co mydlic ludziom oczy czyms nowym, co się ostatecznie nie zmaterializuje...
 
Top