Zakupy, doposażenie, elementy eksploatacyjne itp

Michał spod Krakowa

Pionier e-mobilności
Takie maty od Tesli:

wszystkie inne niezbyt mi się podobają
 

Bronek

Pionier e-mobilności

Michał spod Krakowa

Pionier e-mobilności
Jakie są różnice? Na co zwracać uwagę?
Różnica jest na pewno w szerokości miejsca na nogi pasażera. Być może też w głębokości wcięć w tylnej macie
W handlu jest z tym bałagan i MZ tylko z komentarzy kupujących można wywnioskować, czy dany produkt dobrze pasuje do wersji 2021.
 

Hue Zarri

Posiadacz elektryka
Np. a propos chlapaczy itp
A tak w temacie, bo planuje zakupy...
Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat tego sklepu Taptes?
Jak długo idzie wysyłka i jakiej jakości mają produkty.

Dzięki
 

gim-kg

Pionier e-mobilności
Różnica jest na pewno w szerokości miejsca na nogi pasażera. Być może też w głębokości wcięć w tylnej macie
W handlu jest z tym bałagan i MZ tylko z komentarzy kupujących można wywnioskować, czy dany produkt dobrze pasuje do wersji 2021.
Tylny jest taki sam, przedni pasażera jest tylko inny. Ja musiałem dociąć
 

Bartosz

Pionier e-mobilności
Takie maty od Tesli:

wszystkie inne niezbyt mi się podobają
Wcześniej nie zauważyłem posta. Dużo rzeczy da się kupić, ale póki co trzeba maile pisać. Maty gumowe są, natomiast nie ma np. zestawów naprawczych do lakieru. Dywaniki gumowe kosztują 900zł brutto - komplet. Maila z zapytaniem należy wysłać na: Michał Berus [email protected]
Natomiast jest mały problem z wysyłka, trzeba podesłać samemu kuriera, ponieważ Tesla Polska nie ma podpisanej umowy z żadnym kurierem lub odebrać osobiście. Ja podesłałem kuriera. Poszło gładko. Najważniejszą zaletą tych oryginalnych dywaników jest to, że nie walą gumą jak stare opony i są Made in USA.
A93E0F09-C7B0-4BC6-B73F-296861A788D3.jpeg
 
Top