Zmiany różne na Elektrowoz.pl

KrzysztofFly

Moderator
Raczej nie śpię w ciągu dnia. Dzisiaj akurat taki zbieg okoliczności - ciężka noc i dzień, a bot akurat się wstrzelił.
Jest nas dwóch i @KrzysztofFly zareagował zanim ją się podniosłem.
Postaramy się jakoś ogarnąć te powiadomienia z prośbą o moderację i wtedy powinno być łatwiej, bo maile widać na telefonie i szybciej da się zareagować.
Ja akuratnie na nartach w Austrii, więc głównie na komórce zerkam.
Jutro powrót do domu, zapewne będzie długi, bo nie dość, że elektrykiem ;), to jeszcze strajki rolników w całej Polsce, więc pewnie będę słabo uchwytny.
No bo co jak przyjdzie powiadomienie jak będziesz spał?
To kliknie jak się obudzi ;).
 

Łukasz Bigo

Pionier e-mobilności
Członek redakcji
Co do rad wujka Tomka:
@Łukasz Bigo czy mógłbyś oznaczyć moderatorów (chyba, że tego nie chcą) w podobny sposób jak Ty jesteś oznaczony (po prostu, żeby było widać rangę Moderator).
To się przyda im w dyskusjach z upartymi użytkownikami (znajdą się tacy niestety).
Druga sprawa - przydałby się gdzieś link w stylu moderacja, moderatorzy etc z widoczną listą osób, do których można się zwrócić o pomoc. My wiemy kto jest MODem ale nie każdy tu zagląda no i będą nowi użytkownicy. Warto, żeby to było widoczne na każdym (pod)forum.

Ad 1. Jest. Tylko nie wiem, dlaczego styl się nie zasysa. Sprawdzę.
Ad 2. I regulamin. Dobrze.
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
Wyszedłem z domu i wróciły ciekawe reklamy, tak właśnie miałem przez cały luty.
 

Attachments

  • Screenshot_2024-03-20-11-32-19-349_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-03-20-11-32-19-349_com.android.chrome.jpg
    697,5 KB · Liczba wyświetleń: 19

daniel

Señor Meme Officer
Wow, moderatorzy przenoszą tematy do odpowiednich działów! Nareszcie. (y)

1711526794426.png
 

Michal

Moderator
Jeśli znacie jakieś wątki do przypięcia na górze działów (instrukcje, poradniki) to prześlijcie, bo tym też się bawimy.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Myślę że takim dotyczącym wszystkie w Tesli jest s3xy jako rozszerzenie funkcjonalności i informacji o samochodzie, których Tesla nie daje

Dla wszystkich to garaże, hale a Wspólnoty
 

Michal

Moderator
Myślę że takim dotyczącym wszystkie w Tesli jest s3xy jako rozszerzenie funkcjonalności i informacji o samochodzie, których Tesla nie daje

Dla wszystkich to garaże, hale a Wspólnoty
Przypomnę, że przypięty wątek powinien być możliwie kompletny i najlepiej utrzymywany / rozwijany przez zakładającego - chodzi o aktualizację i zbieranie informacji w głównym wpisie.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Przypomnę, że przypięty wątek powinien być możliwie kompletny i najlepiej utrzymywany / rozwijany przez zakładającego - chodzi o aktualizację i zbieranie informacji w głównym wpisie.
A tu niestety ambitnych niewielu. Z nudów gdy już za rok lub dwa posprzątacie Forum , może Moderatorzy pozbierają co istotniejsze rozrzucone posty i takowe przypięte wątki stworzą? :)
 

KrzysztofFly

Moderator
Wow, moderatorzy przenoszą tematy do odpowiednich działów! Nareszcie. (y)

View attachment 16837
Aby ułatwić nam uporządkowanie starych tematów, a także bieżące utrzymanie porządku w nowych tematach, zgłaszajcie nam poprzez funkcję (Zgłoś moderatorowi) zauważone przez Was wątki znajdujące się w nieodpowiednich działach (można także zasugerować bardziej odpowiedni dział). My czytamy wiele wątków z forum, często także w nich dyskutujemy, jednak nie jesteśmy w stanie czytać wszystkie, więc wpisanie prośby o przeniesienie, jako wpis lub odpowiedź, może zostać przez nas niezauważona. Używajcie więc opcji (Zgłoś moderatorowi).
 
Top