Zmiany różne na Elektrowoz.pl

Michal

Moderator
Czy my dopuszczamy użytkowników bez logowania? Bo coś sporo takich kont się pojawiło.
Słuszne pytanie - my jako moderatorzy nie mamy uprawnień do użytkowników oprócz blokowania, więc pytanie do @Łukasz Bigo.
 

Łukasz Bigo

Pionier e-mobilności
Członek redakcji
Faktycznie można założyć temat i dodawać wpisy bez logowania na forum ;)

Sprawdzę. Prawdopodobnie coś takiego mogłem przełączyć usiłując aktywować grupę Moderatorzy. Wkrótce będę w domu i sprawdzę.
 

Ironeska

Zadomawiam się
Reklama pod każdym postem w temacie zostanie juz ???

Takie pytanko związane ze stroną główna i dodawaniem komentarzy.
Kiedy chcę dodać komentarz pod newsem informuje mnie ze musze być zalogowany. Więc się loguje ale dalej nie moge dodać komentarza ponieważ dostaje informację ze muszę być zalogowany na jakiejś innej stronie.
To normalne ??
 

Michal

Moderator
Okazało się, że możemy łączyć wątki - jeśli widzicie jakieś powtórzenia, to dawajcie znać zgłaszając moderatorowi.
 

Łukasz Bigo

Pionier e-mobilności
Członek redakcji
Reklama pod każdym postem w temacie zostanie juz ???

Takie pytanko związane ze stroną główna i dodawaniem komentarzy.
Kiedy chcę dodać komentarz pod newsem informuje mnie ze musze być zalogowany. Więc się loguje ale dalej nie moge dodać komentarza ponieważ dostaje informację ze muszę być zalogowany na jakiejś innej stronie.
To normalne ??

Ad 1. Nie, powinno być ich 5-7 na stronie, ale ostatnio zewnętrzna agencja częściowo przejęła nasze ustawienia, więc nie jestem pewny, czy moje ustawienia działa.
Ad 2. Pod newsem? Na stronie głównej, poza Forum? Stawiam na zablokowaną część cookies, ostatnio w iPhonach/iOS to zmora.
 
Top