Zmiany różne na Elektrowoz.pl

Michal

Moderator
Akurat jak się człowiek zdrzemnął, to ruskie musiały wleźć ;)
 

Michal

Moderator

Michal

Moderator
Home Assistant -> jak przychodzi mail z elektrowozu -> włącz syrenę alarmową.
Problem w tym, że maile ze zgłoszeniami moderacji nie przychodzą ;)
Ale pomysł dobry, więc może uda mi się skazać swoją żonę i córkę na niewolę wycia syreny jak tylko wpadnie coś z forum :D na sąsiadów też będę wył, to mnie zgonią z ogrodu gdybym syreny w domu nie słyszał ;)
 

daniel

Señor Meme Officer
Problem w tym, że maile ze zgłoszeniami moderacji nie przychodzą ;)
Ale pomysł dobry, więc może uda mi się skazać swoją żonę i córkę na niewolę wycia syreny jak tylko wpadnie coś z forum :D na sąsiadów też będę wył, to mnie zgonią z ogrodu gdybym syreny w domu nie słyszał ;)
No bo co jak przyjdzie powiadomienie jak będziesz spał?
 

Michal

Moderator
No bo co jak przyjdzie powiadomienie jak będziesz spał?
Raczej nie śpię w ciągu dnia. Dzisiaj akurat taki zbieg okoliczności - ciężka noc i dzień, a bot akurat się wstrzelił.
Jest nas dwóch i @KrzysztofFly zareagował zanim ją się podniosłem.
Postaramy się jakoś ogarnąć te powiadomienia z prośbą o moderację i wtedy powinno być łatwiej, bo maile widać na telefonie i szybciej da się zareagować.
 

wojtkow

Posiadacz elektryka
Co do rad wujka Tomka:
@Łukasz Bigo czy mógłbyś oznaczyć moderatorów (chyba, że tego nie chcą) w podobny sposób jak Ty jesteś oznaczony (po prostu, żeby było widać rangę Moderator).
To się przyda im w dyskusjach z upartymi użytkownikami (znajdą się tacy niestety).
Druga sprawa - przydałby się gdzieś link w stylu moderacja, moderatorzy etc z widoczną listą osób, do których można się zwrócić o pomoc. My wiemy kto jest MODem ale nie każdy tu zagląda no i będą nowi użytkownicy. Warto, żeby to było widoczne na każdym (pod)forum.
 
Top