Zmiany różne na Elektrowoz.pl

slaveq

Pionier e-mobilności
Ja bym mógł się zgłosić jak trzeci moderator w opcji „za darmo” jeśli ktoś taki byłby potrzebny i jeśli społeczność by chciała. Jestem związany z IT ale niekoniecznie PHP i fora to moja domena, co nie znaczy że nie mógłbym się podszkolić w temacie.

Na razie cieszy, że mamy dwóch moderatorów, @KrzysztofFly i @Michal liczymy na was :).
 

Michal

Moderator
Jak będziemy mieć to ja też się będę cieszył, na razie to tylko propozycja ;)
 

Michal

Moderator
Ps. Najgorzej, że będę musiał przystopować moją gębę ;)
 

Łukasz Bigo

Pionier e-mobilności
Członek redakcji
Ja ze swojej strony deklaruję chęć współpracy, jednak tylko i wyłącznie w opcji "za darmo".
Tak jak wspominałem wcześniej, nie jestem z branży IT (moja branża to motoryzacja), więc raczej nie pomogę w kwestii konfiguracji/dopracowania/tłumaczenia forum, a jest tutaj parę drobiazgów do poprawki i jestem prawie pewien, że są wśród nas użytkownicy którzy także w tym temacie są w stanie pomóc.
Szczerze powiedziawszy, na razie największą bolączką forum, są pojawiające się co jakiś czas ataki zagranicznych spamerów, a także wpisy z linkami reklamowymi. To tutaj najbardziej jest potrzebna moderacja i ewentualnie tutaj siebie widzę.
Zdarzają się czasami zdublowane tematy i inne drobne rzeczy wymagające "kliknięcia" moderatora, na szczęście nie ma raczej wielkiego problemu z wulgaryzmami i wyzywaniem się użytkowników. Bywają także czasami kontrowersyjne tematy, jednak najczęściej dyskusje zachowują jako taki poziom ;).

Panowie, a jeśli przyjdzie ktoś i powie "a ja wezmę 500 zł", to nie będziecie się Panowie czuli sfrustrowani?

Proszę, pozwólcie mi zapłacić to 500 zł. To nie są duże pieniądze, a, jak mówię, Elektrowóz ma zasadę, że zawsze się za wszystko rozlicza.
 

Michal

Moderator
Ok, rzucam się na tę minę :)
 

Łukasz Bigo

Pionier e-mobilności
Członek redakcji
Ja bym mógł się zgłosić jak trzeci moderator w opcji „za darmo” jeśli ktoś taki byłby potrzebny i jeśli społeczność by chciała. Jestem związany z IT ale niekoniecznie PHP i fora to moja domena, co nie znaczy że nie mógłbym się podszkolić w temacie.

Na razie cieszy, że mamy dwóch moderatorów, @KrzysztofFly i @Michal liczymy na was :).

Mam zasadę, że dla mnie nikt nigdy nie pracuje za darmo :) Jak jest praca, musi być płaca.
 

Michal

Moderator
No to usunąłem pierwszy spam po 16 minutach od zgłoszenia :D
 

Łukasz Bigo

Pionier e-mobilności
Członek redakcji
To ja mogę usuwać posty w zamian za zwolnienie z reklam, bo mi się same pół gołe baby wyświetlają i nie mogę czytać przy żonie.

Mógłbym prosić o screenshota tych reklam?
 

luki

Posiadacz elektryka
To ja mogę usuwać posty w zamian za zwolnienie z reklam, bo mi się same pół gołe baby wyświetlają i nie mogę czytać przy żonie.
U mnie tak samo. I oprócz tych "bab" jeszcze zabawki na baterie, i nie są to samochody...
 
Top