Zmiany różne na Elektrowoz.pl

zibizz1

Pionier e-mobilności
Były walentynki i dzień kobiet i też miałem tego mnóstwo, teraz zbliżaja się urodziny syna to mam takie. Reklamy dopasowują się do tego co akurat nas interesuje i którzy reklamodawcy płacą najwięcej w segmentach w których się znajdujemy. To jest właściwie plus internetu i reklam od google bo nie muszę słuchać reklam o płonącym konarze i płynu do higieny intymnej jak to miało miejsce w radio/tv
 

Attachments

  • IMG_20240316_203537.jpg
    IMG_20240316_203537.jpg
    381,4 KB · Liczba wyświetleń: 13
  • IMG_20240316_203602.jpg
    IMG_20240316_203602.jpg
    256,3 KB · Liczba wyświetleń: 8

Olecki

Pionier e-mobilności
A ja w dalszym ciągu na telefonie żadnych reklam nie widzę mimo że nie instalowałem adblocka...

Ciekawe czy ten pierwszy usunięty spam to po moim zgłoszeniu czy ktoś jeszcze wyklikał ;)
 

daniel

Señor Meme Officer
A ja w dalszym ciągu na telefonie żadnych reklam nie widzę mimo że nie instalowałem adblocka...

Ciekawe czy ten pierwszy usunięty spam to po moim zgłoszeniu czy ktoś jeszcze wyklikał ;)
Na telefonie mam o wiele mniej reklam. Za to są duże białe pola i czasem jakaś pusta zakładka z góry czy z dołu wyskoczy i trzeba ją schować.
 

Michal

Moderator
N
A ja w dalszym ciągu na telefonie żadnych reklam nie widzę mimo że nie instalowałem adblocka...

Ciekawe czy ten pierwszy usunięty spam to po moim zgłoszeniu czy ktoś jeszcze wyklikał ;)
Nie mam informacji kto zgłaszał, mam kto pisał zgłaszany post.
 

Łukasz Bigo

Pionier e-mobilności
Członek redakcji
Dobry wieczór.

Z przyjemnością informuję, że do grona moderatorów Forum Elektrowozu dołączyli Pan @Michal oraz Pan @KrzysztofFly , czyli dwie pierwsze osoby, które się zgłosiły.

Bardzo Wam, Panowie, dziękuję i mam nadzieję, że dzięki Waszej pracy Forum stanie się przyjemniejszym i lepszym miejscem.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Tesla to wspaniałe auto . Mądrale, normalni. Kwiatki.. kwiatki kwiatki.... Elektrowoz jest zamieszany we wszystko co wspaniałe


To był test sprawności moderatorów :)
 
Last edited by a moderator:
Top