Jak tam Wasze wnioski?

pluto

Pionier e-mobilności
12 lipca 2021r. godz. 6:10 przesłany za pomocą Generatora Wniosków
 

pluto

Pionier e-mobilności
12 lipca 2021r. godz. 6:10 przesłany za pomocą Generatora Wniosków
Aktualizacja wniosku ponownie wysłana - przyjęta do funduszu i ponownie zarejestrowana :)

W przypadku wniosku "Mój Prąd 2021" po 10 dniach od uzupełnienia wniosku miałem pieniądze na koncie - zobaczymy czy tez tak będzie w tym przypadku czy czeka mnie dalsze 3 miesięczne oczekiwanie :unsure:
 

Jackxxs

Nowy na Forum
Dostałem takie info w połowie października i czekam na dalsze kroki - został zweryfikowany pod względem merytorycznym i księgowym pozytywnie.
Piszą ze dalej czeka na zatwierdzenie przez zarząd funduszu.
Wniosek składany w połowie lipca.
 

pluto

Pionier e-mobilności
Dziś informacja z NFOŚiGW po 4 miesiącach i 14 dniach od złożenia wniosku

Status wniosku w funduszu: "Po pozytywnej ocenie formalnej" :)
 

mmm

Fachowiec
Taaa, ja dostałem info o akceptacji i prośbę o cesję ubezpieczenia 3.11 (wniosek z 15.07). Po 2 dniach przesłałem im aneks do umowy ubezp. i... zero odezwu - nawet nie potwierdzili odbioru maila.

(ale im krócej będę woził naklejkę tym dla mnie lepiej - byle kasa kiedyś przyszła; na razie naklejka leży sobie na biurku obok komputera)
 

Piernik

Posiadacz elektryka
Taaa, ja dostałem info o akceptacji i prośbę o cesję ubezpieczenia 3.11 (wniosek z 15.07). Po 2 dniach przesłałem im aneks do umowy ubezp. i... zero odezwu - nawet nie potwierdzili odbioru maila.

(ale im krócej będę woził naklejkę tym dla mnie lepiej - byle kasa kiedyś przyszła; na razie naklejka leży sobie na biurku obok komputera)
To chyba będzie trzeba 2 lata od podpisania umowy dotacji...
 
Top