Pierwsze wrażenia

Sierek

Fachowiec
Od miesiąca używam KIA e-Soul rocznik 2020, 64kWh, wersja L z ładowarką 11kW, pakiet Wnętrze i Technologiczny. Kolor Neptune Blue M, czarny dach. Zdjęcia tutaj: Moje powitanie.
Jestem bardzo zadowolony z samochodu. Pierwsze statystyki: Zużycie za pierwszy miesiąc

Pierwsze doposażenie: frunk zamówiony ze strony frunk.at

frunk.jpg

Bagażnik spisuje się bardzo dobrze. Jeszcze nie udało się mi go zapełnić. Na razie jeździ w nim, zakupiony również dodatkowo, kabel do ładowania type 2 + torby do zagospodarowania drobnicą ze standardowego wyposażenia (trójkąt, zestaw naprawczy, itp...).

Drugie doposażenie: EVSE NRGkick zamówiony w kraju, strona producenta
Więcej opisałem tutaj: NRGkick
 
Last edited:

Cav

Pionier e-mobilności
Przy tych 120 km/h, to jakie zużycie pokazywał?
Bo testowałem wersję 39 kWh, to przy 110 zżerał więcej niż 20 kWh, więc obstawiam że przy 120 to by było ze 23-24.
 

Wojtas!

Zadomawiam się
Ciekawe czy ten producent frunków zrobi też coś dla Dacii Spring. W końcu pod jej maską jest tyle wolnego miejsca, że aż dziw że nie ma go tam fabrycznie.
 
Last edited:

Cav

Pionier e-mobilności
To się domyślam :) Ale zasadniczo nie jest to Ferrari Italia ani nawet Renault Alpine więc z tym podobaniem to... hmmm...
Niro jest brzydkie i droższe, więc jak komuś wystarcza bagażnik Soula, to to jest po prostu lepszy wybór.
ID3 jest droższy niż Soul z wyprzedaży, duuuuużo mniej dopracowany i gorzej wyposażonym więc tym bardziej to gorszy wybór.
 

Najnowsze dyskusje

Top