2024.38

inter

Pionier e-mobilności
Pierwszy nieoficjalny dziennik zmian 2024.38:
  • Obsługa bezpłatnej subskrypcji Spotify — subskrypcja premium nie jest już wymagana (przynajmniej w Europie).
  • Konfigurowalne ustawienia nachylenia lusterka bocznego w trybie wstecznym — dostosuj nachylenie podczas cofania.
  • Ręczne składanie lusterka bocznego — naciśnij i przytrzymaj lewe kółko przewijania, a następnie przewiń w dół, aby złożyć lusterka.
  • Ulepszone ustawienia Wi-Fi
  • Wymaga iPhone'a 11+ i aplikacji Tesla 4.31.0+. Przyszła aktualizacja rozszerzy tę funkcję na użytkowników Androida. Otwieranie Frunka.
 
Last edited:

UseYbrain

Posiadacz elektryka
Pierwszy nieoficjalny dziennik zmian 2024.38:
  • Obsługa bezpłatnej subskrypcji Spotify — subskrypcja premium nie jest już wymagana (przynajmniej w Europie).
  • Ulepszone ustawienia Wi-Fi
O to to :)
 

radioaktywny

Posiadacz elektryka
Ale co ma być z tymi lusterkami bocznymi? Ja od chwili kupna ustawiłem sobie ich nachylenie na wstecznym, które zmienia się automatycznie w zależności od kierunku jazdy. O co chodzi w tej nowej zmianie?
 

inter

Pionier e-mobilności
Ale co ma być z tymi lusterkami bocznymi? Ja od chwili kupna ustawiłem sobie ich nachylenie na wstecznym, które zmienia się automatycznie w zależności od kierunku jazdy. O co chodzi w tej nowej zmianie?
Możesz w trakcie cofania ustawić.
 

chewbacca

Posiadacz elektryka
Ale co ma być z tymi lusterkami bocznymi? Ja od chwili kupna ustawiłem sobie ich nachylenie na wstecznym, które zmienia się automatycznie w zależności od kierunku jazdy. O co chodzi w tej nowej zmianie?
ale chyba nie możesz sobie ustawić konkretnego położenia tych lusterek na bieg wsteczny? Po prostu zawsze się pochylają obydwa lusterka do z góry zdefiniowanego położenia. A teraz będzie można sobie ustawić jak się chce, tak jak w przypadku zmiany profilu kierowcy. Tak to rozumiem przynajmniej. I ma to sens bo np. ktoś może chciec tylko jedno z lusterek pochylać. Albo jest innego wzrostu niż przeciętny użytkownik tesli i określone przez nich położenie mu nie odpowiada.
 

radioaktywny

Posiadacz elektryka
ale chyba nie możesz sobie ustawić konkretnego położenia tych lusterek na bieg wsteczny? Po prostu zawsze się pochylają obydwa lusterka do z góry zdefiniowanego położenia. A teraz będzie można sobie ustawić jak się chce, tak jak w przypadku zmiany profilu kierowcy. Tak to rozumiem przynajmniej. I ma to sens bo np. ktoś może chciec tylko jedno z lusterek pochylać. Albo jest innego wzrostu niż przeciętny użytkownik tesli i określone przez nich położenie mu nie odpowiada.
Przecież ustawiłem sobie lusterka na wstecznym biegu i ustawiłem w ustawieniach. Od półtora roku w momencie włączenia wstecznego lusterka odchylają się tak, jak to sobie zapisałem w profilu, a po przełączeniu na D wracają do zapisanych ustawień jazdy do przodu.
 
Top