Apka Bonnet - czyli Ionity za mniej niż 2 zł

nabrU

Pionier e-mobilności
Ionity z mapy PL i innych nie obsługiwanych krajów zniknęły tydzień temu.

Rozumiem, że Ci z Was którzy apkę zainstalowali wcześniej, mogą jej nadal używać (oczywiście po wyborze odpowiedniego kraju ;))?
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Ionity z mapy PL i innych nie obsługiwanych krajów zniknęły tydzień temu.

Rozumiem, że Ci z Was którzy apkę zainstalowali wcześniej, mogą jej nadal używać (oczywiście po wyborze odpowiedniego kraju ;))?
U mnie dziala i wyglada ze da sie naladowac ale nie mam teraz jak sprawdzic.
 

poochaty

Posiadacz elektryka
Ja jutro będę testował w Szwecji, ale nie widzę powodów, dla których by miało nie działać.
Jedyne mnie zastanawia jak wygląda sprawa poleceń u Was? Też można dalej polecać, ale już bez bonusów?
1655906369410.png
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Mam to samo od kilku dni i zgłaszałem do Bonnet. Twierdzą, że to błąd techniczny, nad którym pracują ale podobno premia za referral nadal powinna się dodawać. Ile w tym prawdy to nie wiem bo od 5 dni jak to u mnie występuje nie przybyło nic w "Bonnetowej skarbonce" :unsure:
 

Robmal

Posiadacz elektryka
W piątek wracam z Alp do Polski i będę nadal ładować się z aplikacji bonnet na Ionity. Po wybraniu kraju (ja Niemcy) będąc we Francji dostałem info ze nie mogę używać refila ale standardowa cena ze 1 kW to 0,41 euro. Mam jeszcze stary abonament (angielski) ważny do 4.07.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Mam jeszcze stary abonament (angielski) ważny do 4.07.

Nie wiem czy rozumiem Cię dobrze, ale od dzisiaj (22.06) żaden abonament w Bonnet nie pozwala na używanie refilla poza krajem 'macierzystym'. Nawet angielski.
 

Robmal

Posiadacz elektryka
Nie wiem czy rozumiem Cię dobrze, ale od dzisiaj (22.06) żaden abonament w Bonnet nie pozwala na używanie refilla poza krajem 'macierzystym'. Nawet angielski.
50 kW z refila wrzuciło mi na credit. Tak to wyglada obecnie
 

Attachments

  • Bonnet PNG.png
    Bonnet PNG.png
    295,2 KB · Liczba wyświetleń: 53

nabrU

Pionier e-mobilności
I tak ma być tyle, że ten 'credit' możesz wykorzystać tylko i wyłącznie w państwie w którym "zameldowałes" Bonnet (w Twoim wypadku Niemcy). Gdziekolwiek indziej płacisz stawkę PAYG kraju, w którym się ładujesz.
 

poochaty

Posiadacz elektryka
I tak ma być tyle, że ten 'credit' możesz wykorzystać tylko i wyłącznie w państwie w którym "zameldowałes" Bonnet (w Twoim wypadku Niemcy). Gdziekolwiek indziej płacisz stawkę PAYG kraju, w którym się ładujesz.
Generalnie jeżeli się mieszka w jakimkolwiek kraju zaakceptowanym przez Bonnet to ciągle jest atrakcyjnie, nawet płacąc PAYG. Mamy IONITY za pół ceny bez jakichkolwiek abonamentu. W Szwecji jest to taniej niż ładowanie się na Superchargerach Tesli, więc ja jestem nieustannie zachwycony!
 
Top