Apka Bonnet - czyli Ionity za mniej niż 2 zł

JareG

Pionier e-mobilności
Przecież to i tak byłaby impreza z noclegiem.. można się nachlać, a po wytrzeźwieniu wrócić :D

Pozdrawiam
 

JareG

Pionier e-mobilności
Dzisiaj apki nie ma już w polskim sklepie na iOS
Próbowałem na iOS zainstalować aplikację po zmianie regionu i języka - i duda. Cały czas bydlę twierdzi, że dla mojego regionu etc. nie ma wersji.. a przełączałem się nawet na GB 🤣
Dobrze, że mam to też zainstalowane na Androidzie, i tam działa.

Pozdrawiam
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Próbowałem na iOS zainstalować aplikację po zmianie regionu i języka - i duda. Cały czas bydlę twierdzi, że dla mojego regionu etc. nie ma wersji.. a przełączałem się nawet na GB 🤣
Dobrze, że mam to też zainstalowane na Androidzie, i tam działa.

Pozdrawiam
Trzeba telefon przelaczyc na engielski i wykasowac wszystkie subskrypcje i karty i dodac jeszcze raz podajac angielski adres. Bez usuniecia subskrypcji nie zainstalijesz na iphone.
 

JareG

Pionier e-mobilności
Trzeba telefon przelaczyc na engielski i wykasowac wszystkie subskrypcje i karty i dodac jeszcze raz podajac angielski adres. Bez usuniecia subskrypcji nie zainstalijesz na iphone.
Ja z iOS tego Bonneta odinstalowałem (i napisało w trakcie, że wszystkie dane też się usuną).. i teraz go już na iPhone nie ma. A Androida wolę nie ruszać, skoro działa. Będę targał ze sobą dwa telefony, albo SIMa przełożę.. trudno :D
Mam też problem z iOS i aplikacją Tesli - mam opcję ładowania dla nie-Tesli, ale nie wyświetla mi się przycisk 'szukaj w okolicy' (czy jakoś tak) i w efekcie nie widzę SC - a na Androidzie, to samo konto, i wszystko działa. Fuck.

Pozdrawiam
 

Gandalf

Pionier e-mobilności
Skorzystałem z darmowego ładowania w ostatnim dniu działania kuponu.
Akurat pasowała mi lokalizacja w pierwszym etapie drogi powrotnej.
4/4 wolne, tuż po mnie podjechał eNiro, więc zajętość 50%. Mimo iż sesja za darmo, to nie ładowałem do pełna (48kWh) - bo czas to pieniądz.
Druga lokalizacja w sumie też by pasowała (ale tylko dlatego, że Supercharger był akurat obok), ale 3 z 4 zajęte, a czwarty zepsuty + 2 w kolejce.
W tym czasie na Superchargerze max 7/10 zajętości.

Btw, w aplikacji Bonnet, w promotions mam "share the code... and you will both get 0 € off your next Refill Payment" 😅
 

planzero

Fachowiec
szanowni. u mnie na iOS na razie chyba działa. wybrałem region DE i nic nie wybuchło. czy mam uznać, że to FUNGUJE? czy może mnie spotkać jakiś szok na JAJONITY w trasie na wakacje? planuje doładować jakiegoś refila żeby te 2-3 razy oblecieć JAJONITY. reszta na innych sieciach
 

Robmal

Posiadacz elektryka
Ja mam na iOS aplikacje od 14.06. Zgodnie z mailem musiałem wybrać kraj przypisania, wybrałem DE. Wracaliśmy kilka dni temu z wakacji przez Niemcy i wszystko działało bez problemu. Sieć Ionity.
 

JareG

Pionier e-mobilności
Ja mam na iOS aplikacje od 14.06. Zgodnie z mailem musiałem wybrać kraj przypisania, wybrałem DE. Wracaliśmy kilka dni temu z wakacji przez Niemcy i wszystko działało bez problemu. Sieć Ionity.
No u mnie na iOS 19.06 ładowałem się normalnie, w 3 punktach Ionity w Niemczech. Ale zmienić kraju nie mogłem, nie dostałem takiej opcji. A po 22.06 apka chciała sie upgrade'ować, tyle że w trakcie twierdziła, że nie ma wersji dla mojego regionu i duda blada.. deinstalacja nie pomogła, zmiana regionu i języka też nie. A na Androidzie po reinstalacji pojawiła się możliwość wyboru kraju, i wygląda na to, że będzie się ładowało (wybrałem sobie refilla 120kWh, i jeszcze cały jest bo na ładowania poszły te 'jednorazowe' kody :D - muszę tego refilla, co to teraz jest creditem, zrealizować do 16.07 więc pewnie zrobię sobie jakiś szybki wypad do Reichu). Wolałbym żeby zadziałało na iOS, no ale trudno - bedę targał ze sobą drugi telefon 🤣

Pozdrawiam
 
Top