cesja ubezpieczenia?

Cav

Pionier e-mobilności
Czyli kupić 2 polisy AC (8-14K PLN za 2 lata) zeby odzystać 18K.
Ktoś chciałby kupić auto za taką kasę bez AC, czy o co chodzi?
Cesja jest darmowa, a AC i tak się kupuje.
Po prostu.
 
Last edited:

Alef

Zadomawiam się
Ktoś chciałbym kupić auto za taką kasę bez AC, czy o co chodzi?
Cesja jest darmowa, a AC i tak się kupuje.
Po prostu.
Właśnie to chciałem zrobić :) Nie widzę przyczyny kupować casco, nie jest to narzucone również bo biorę za gotowkę.
 

Cav

Pionier e-mobilności
Właśnie to chciałem zrobić :) Nie widzę przyczyny kupować casco, nie jest to narzucone również bo biorę za gotowkę.
A jak przywalisz w płot na śliskim zaraz po wyjeździe z salonu i uszkodzisz np. baterię, to nie będzie Ci szkoda wyrzucić nowego samochodu?
Względnie jak ktoś Ci go ukradnie na części?
 

Alef

Zadomawiam się
A jak przywalisz w płot na śliskim zaraz po wyjeździe z salonu i uszkodzisz np. baterię, to nie będzie Ci szkoda wyrzucić nowego samochodu?
Względnie jak ktoś Ci go ukradnie na części?
z tego co widzę na rankomacie, w ofercie tylko i wyłącznie PZU. Z tego co czytałem - PZU to dno w temacie EV. Nie rozumiem dlaczego im płacić.
 

Alef

Zadomawiam się
czy muszę wybrać ten punk wnioskując? Chyba nie mam limity i zobowiązań przejechać 30000 km.
1679667114561.png
UPD: juz przeczytałem ze są obowiazki:

W przypadku, o którym mowa w ust. 1 lit. e, jeżeli Beneficjent przedstawi potwierdzenie uzyskania przebiegu Pojazdu co najmniej w wysokości 10.000 km, jaki uzyskał od dnia zakupu Pojazdu w okresie trwałości przedsięwzięcia, nie jest zobowiązany do zwrotu środków z Dotacji ani odsetek. Potwierdzeniem, o którym mowa w zdaniu pierwszym, jest wpis w książce serwisowej dokonany przez Autoryzowaną Stację Obsługi Pojazdu lub wpis w Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców.
 
Last edited:
Top