ciekawa oferta w .de

p0li

Pionier e-mobilności
spotkalem dzis ciekawa oferte na MG4 w niemczech - jak kupisz jednego to dostaniesz drugiego gratis :D

gdzie haczyk? - drugi jest wersja bazowa i dostaniesz w leasing na 48 miesiecy, raty pokrywa producent, wazne do 31.07

tu ogloszenie:

no i co @nabrU? przebijszesz jakas oferta z uk? ;)
 

Ev3

Pionier e-mobilności
spotkalem dzis ciekawa oferte na MG4 w niemczech - jak kupisz jednego to dostaniesz drugiego gratis :D

gdzie haczyk? - drugi jest wersja bazowa i dostaniesz w leasing na 48 miesiecy, raty pokrywa producent, wazne do 31.07
I dopóki u nas MG się nie ogarnie i nie wprowadzi podobnie atrakcyjnych modeli sprzedaży/finansowania to nie ma co nawet się nimi interesować.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
no i co @nabrU? przebijszesz jakas oferta z uk? ;)

Haczyk jest też taki, że (jak czytam) ten pierwszy MG4 musi być wzięty za gotówkę, wiec nie każdego może być stać na ta ofertę itp. Poza tym to jakaś oferta chyba jednego dealera, bo jak rozumiem to 'Kleinanzeigen' to takie chyba Allegro.

U nas tylko kredyt 0%:


I dopóki u nas MG się nie ogarnie i nie wprowadzi podobnie atrakcyjnych modeli sprzedaży/finansowania to nie ma co nawet się nimi interesować.

Wałkujemy ten temat z Tobą już dłuższy czas i już to sobie wyjaśnialiśmy, a Ty ciągle swoje. Wygląda, że ze względu na mały rynek MG nie zdecydowało się wejść oficjalnie do PL i sprzedaje swoje samochody poprzez miejscowych 'badziewiarzy' (jak to określiłeś w innym wątku). A to Ci wystawiają 'laurkę' marce MG za brak ofert, niewielką ilość dealerów itp.

Tam gdzie kupuje się więcej EV działa to 'normalnie' (jak już wielokrotnie pisałem). Nikt dla pewnie ze 100 sprzedanych w roku samochodów w PL nie będzie wynajmował biurowca w Warszawie dla MG.PL i budował serwisu i salonu w każdym mieście pow. 100 tyś. mieszkańców
 

Ev3

Pionier e-mobilności
Wałkujemy ten temat z Tobą już dłuższy czas i już to sobie wyjaśnialiśmy, a Ty ciągle swoje.
Nie- to Ty miałeś wyjaśnione, a ciągle nadajesz swoje.
Zrozum wreszcie, że to nie jest forum wyłączenie dla emigrantów.
Wygląda, że ze względu na mały rynek MG nie zdecydowało się wejść oficjalnie do PL
I dlatego nie należy się nim interesować, dopóki się nie ogarnie.
Czego nie rozumiesz?
 

piejar

Posiadacz Dacia Spring 45, 11.2022
nie jest forum wyłączenie dla emigrantów
No ładnie sobie słodzicie...
PL to zdecydowanie nie jest kraj dla BEV. Jak używane Springi za 40 koła nie schodzą to nawet to magiczne "auto za 10 kEUR" nie zadziała.
Ludzie z otoczenia (wydawało by się inteligentni) pytają mnie czy swoje BEV trzymam w garażu. Ten czy się nie boje ze mi się chałupą wypali.
Sto lot za murzinami jak to sie łony godało.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Nie- to Ty miałeś wyjaśnione, a ciągle nadajesz swoje.
Zrozum wreszcie, że to nie jest forum wyłączenie dla emigrantów.

Tak to Forum dla (głównie) polskich użytkowników EV i dopóki w Polsce nie pojawi się ok. miliona EV tak jak w DE, UK, czy F, albo sprzedaż miesięczna EV nie będzie w okolicach 10 tyś. samochodów, to (przykro mi), ale PL będzie trzecim światem dla takiego MG, Tesli czy innych... I tylko z tego powodu (a nie mojego miejsca zamieszkania) podaję zagraniczne przykłady, gdzie jest 'normalnie', bo uważam Twoje wpisy za krzywdzące w stosunku do MG jako marki (nie mam z nimi nic wspólnego, żeby nie było).

I dlatego nie należy się nim interesować, dopóki się nie ogarnie.
Czego nie rozumiesz?

Można to również napisać z innego punktu widzenia, np. księgowych w MG: Polska to jakiś mały kraj co tam sprzedajemy ze 100 samochodów w roku. Jak zaczną kupować więcej to może coś dla nich wymyślimy.


P.S. Sorki, jak ktoś poczuł się być może urażony moim mało patriotycznym ale silnie biznesowym podejściem powyżej.
 

kaktus

Posiadacz elektryka
No ładnie sobie słodzicie...
PL to zdecydowanie nie jest kraj dla BEV. Jak używane Springi za 40 koła nie schodzą to nawet to magiczne "auto za 10 kEUR" nie zadziała.
Spring nie schodzi nie dlatego że jest tani, tylko dlatego czym jest :) Gdyby to było "normalne auto" pewnie sprzedawałby się znacznie lepiej. Marka Dacia się jakoś sprzedaje w PL i to wygląda nawet, że dobrze.
 

Ev3

Pionier e-mobilności
Tak to Forum dla (głównie) polskich użytkowników EV i dopóki w Polsce nie pojawi się ok. miliona EV tak jak w DE, UK, czy F, albo sprzedaż miesięczna EV nie będzie w okolicach 10 tyś. samochodów, to (przykro mi), ale PL będzie trzecim światem dla takiego MG, Tesli czy innych...
Tesla jakoś daje radę sprzedawać, na rynek też weszła, wolno bo wolno ale jednak.

A jak chinole nie chcą inwestować, to ich wybór.
Nasz - nie kupować i mówić że oferta słaba.
 

qb4hkm

Posiadacz elektryka
spotkalem dzis ciekawa oferte na MG4 w niemczech - jak kupisz jednego to dostaniesz drugiego gratis :D

gdzie haczyk? - drugi jest wersja bazowa i dostaniesz w leasing na 48 miesiecy, raty pokrywa producent, wazne do 31.07

tu ogloszenie:

no i co @nabrU? przebijszesz jakas oferta z uk? ;)
Koreańskie marki tak robiły w USA żeby wejść na rynek.
 

Ev3

Pionier e-mobilności
Spring nie schodzi nie dlatego że jest tani, tylko dlatego czym jest :)
Nie.
Spring nie schodzi, bo jest za drogi.
Jak wrzucają rabaty, to schodzi na pniu, a w salonach ustawiają się kolejki chętnych.

Sam dwa kupiłem na początku roku.

Jako najtańsze, nowe, miejskie jeździdło na rynku, nie miał (by) konkurencji.
 
Top