ciekawa oferta w .de

nabrU

Pionier e-mobilności
Ponad 800 szt. Tesli sprzedanych w miesiąc robi wrażenie. I znam charakter sprzedaży na koniec kwartału, mimo wszystko to MOŻE BYĆ oznaka, że Polacy w końcu przekonują się do BEV w większej masie.

[WK.RW MODE ON ;)] Sądzę, że ten czerwcowy wzrost w PL kreuje pojawienie się nowego modelu M3P. A 800 samochodów w czerwcu to i tak dobrych kilka razy mniej niż w UK, F, IT czy DE.

1721679132128.png

A tak realnie, jestem w PL. Przejechałem od granicy DE do woj. świętokrzyskiego i widziałem jedną Tesle (na tablicach TSK, może ktoś stąd). [WK.RW MODE OFF]
 

Przemmo

Posiadacz elektryka
[WK.RW MODE ON ;)] Sądzę, że ten czerwcowy wzrost w PL kreuje pojawienie się nowego modelu M3P. A 800 samochodów w czerwcu to i tak dobrych kilka razy mniej niż w UK, F, IT czy DE.

View attachment 19393

A tak realnie, jestem w PL. Przejechałem od granicy DE do woj. świętokrzyskiego i widziałem jedną Tesle (na tablicach TSK, może ktoś stąd). [WK.RW MODE OFF]
To masz jakiegoś pecha... Ja mieszkam pod Łodzią i codziennie mijam dziesiątki Tesli i setki elektryków 🙂
 

chess_m

Fachowiec
To masz jakiegoś pecha... Ja mieszkam pod Łodzią i codziennie mijam dziesiątki Tesli i setki elektryków 🙂
Same here (Wodzisław Śl./Rybnik) tj. raczej nie dziesiątki ale raczej nie ma dnia żebym sie nie mijał z jakąś teslą czy innym BEV a często mijam ich kilka. Rok/dwa temu było tego zdecydowanie mniej.
 
Top