ciekawa oferta w .de

piejar

Posiadacz Dacia Spring 45, 11.2022
No, wiedziałem co piszę. Głupota aż w oczy szczypie :ROFLMAO:
Szkoda że ten Spring jest taką karykaturą...
Czekam na eC3 żeby pooglądać z bliska, to chyba będzie cenowo coś pomiędzy Springiem a Corsą. Niestety program dopłat nie obniży ceny a wręcz przeciwnie
 

Ev3

Pionier e-mobilności
Sorki, ale przykład Tesli jest chybiony.
Ale to Twój przykład był.

No patrz, jakoś o Tesli tak nie mówisz
Bo od czasu jazdy próbnej mnie nie interesuje.
Nie mają samochodu dla mnie.
Więc gadam tylko o tym co mnie interesuje, a MG takim czymś jest,

Jak Tesla zrobi salon w Poznaniu, wprowadzi TM2 i przywróci dźwignie i przyciski fizyczne, to wtedy będę gadał o tesli.
 

Makus

Posiadacz elektryka
Czyli mówicie, że producenci elektryków olewają nasz rynek bo za mało elektryków się sprzedaje, a mało elektryków się sprzedaje bo producenci olewają rynek a Polacy nie lubią być dymani względem sąsiadów? Trochę błędne koło ;)
MG jeśli faktycznie olewa nasz rynek i pozwala Januszom kreować ich wizerunek wyrządza sobie ogromną krzywdę. Bo raz zszargany wizerunek trudno potem naprawić.
 

Przemmo

Posiadacz elektryka
Czyli mówicie, że producenci elektryków olewają nasz rynek bo za mało elektryków się sprzedaje, a mało elektryków się sprzedaje bo producenci olewają rynek a Polacy nie lubią być dymani względem sąsiadów? Trochę błędne koło ;)
MG jeśli faktycznie olewa nasz rynek i pozwala Januszom kreować ich wizerunek wyrządza sobie ogromną krzywdę. Bo raz zszargany wizerunek trudno potem naprawić.
Może się ruszyło... Zobaczymy.

 

Ev3

Pionier e-mobilności
MG jeśli faktycznie olewa nasz rynek i pozwala Januszom kreować ich wizerunek wyrządza sobie ogromną krzywdę. Bo raz zszargany wizerunek trudno potem naprawić.
Dokładnie.
Dlatego mówię, że Chińczycy tego nie rozumieją, pewnie z powodu ustroju w którym żyją
Tak samo było z budową autostrad u nas przecież.

Nie to nie - kupimy inne auta, od innych producentów.

Ciężko im tu będzie o sukces z tego powodu.
 

wojtkow

Posiadacz elektryka
Może się ruszyło... Zobaczymy.

A przeczytałeś ten artykuł? Bo ten ogromny wzrost oznacza, że może! do końca roku będzie zarejestrowanych 85 tys EV, przy 20 mln samochodów osobowych (już po czyszczeniu CEPIK).
Normalnie tej siły nikt nie powstrzyma :p
 

Przemmo

Posiadacz elektryka
A przeczytałeś ten artykuł? Bo ten ogromny wzrost oznacza, że może! do końca roku będzie zarejestrowanych 85 tys EV, przy 20 mln samochodów osobowych (już po czyszczeniu CEPIK).
Normalnie tej siły nikt nie powstrzyma :p
Nie, zawsze wysyłam linki bez czytania, bo fajnie wygląda tytuł... 🤦🤦

Ponad 800 szt. Tesli sprzedanych w miesiąc robi wrażenie. I znam charakter sprzedaży na koniec kwartału, mimo wszystko to MOŻE BYĆ oznaka, że Polacy w końcu przekonują się do BEV w większej masie. W moim najbliższym otoczeniu ja akurat jestem pionierem i widzę, że rozmowy z kolegami już wyglądają inaczej niż wcześniej. Zobaczymy jak będą wyglądać kolejne miesiące.

A większe obciążenie na SuC będzie na pewno widoczne dla Tesli, co MOŻE zmieni pewne liczby w tabelkach Elona. I MOŻE ruszy się temat rozbudowy SuC. Bo z tego co tu czytam, do tej pory większość i tak ładuje się w domach, więc, jako przedsiębiorca, z punktu widzenia sensowności inwestycji w rozbudowę SuC rozumiem dotychczasowe podejście Tesli. Jesteśmy krajem cebularzy, czy nam się to podoba czy nie. I proszę nie brać tego osobiście, po prostu spójrzcie obiektywnie na fakty.
 

6a8

Posiadacz elektryka
I nie tylko SuC, inni operatorzy też są potrzebni. I bardzo są potrzebne rozsądne ceny, i rozsądne miejsca.
 

piejar

Posiadacz Dacia Spring 45, 11.2022
W PL nie ma sensownego programu wsparcia a ten się szykuje. Mają być dopłaty do nowek i używek. Myślę że to ożywi nieco rynek. Mam znajomych którzy czekają na ten program. Zaznaczam ze chodzi o osoby fizyczne żadne leasingi czy auta na firmę
 
Top