Consigliero ID.3 1st

vwir

Pionier e-mobilności
Jasne, że najlepiej w domu, to bez dyskusji. Proponowałem tylko jako alternatywę do płatnych ładowarek w okolicach rynku. Zgadzam się, że samo miejsce to kiepski żart. Spróbuj tam zmieścić Mach-E... Chyba ze 3 razy się poprawiałem a i tak wystawałem poza linię. Inaczej bym nie wysiadł (chyba, że stroną pasażera).
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Nie wiem kiedy byłeś ale opisana jako Under repair i szczerze mówiąc po zobaczeniu miejsca i zobaczeniu karteczki nieczynna, już nie próbowałem więcej. Tym bardziej że była odpalana kartą GreenWay podobnie jak ta w Galerii Kazimierz, która pewnego dnia zniknęła z ich aplikacji (tej w Krakowskiej też nie widać) a na miejscu karta rfid od nich też nie działała. Na dzień dzisiejszy nie ma dobrej opcji w centrum miasta. Najbliżej mi do Radia Kraków bo to 10 minut spacerem, ale ładuje z mocą 7kW po AC, a koszt to coś niewiele ponad 1 PLN, stawiam około 19 i wracam po auto po 4 godzinach, byleby tylko sprawna była i niezajęta, o to drugie chyba wieczorem łatwiej bo dzisiaj rano było zajęte
 

vwir

Pionier e-mobilności
No byłem już z miesiąc temu. Na plugshare była zgłoszona jako uszkodzona, w aplikacji w ogóle jej nie było ale kartą greenway bez problemu ją aktywowałem. Pisała jakieś głupoty że karta nieaktywna, ale ładowanie sie uruchomiło.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
No byłem już z miesiąc temu. Na plugshare była zgłoszona jako uszkodzona, w aplikacji w ogóle jej nie było ale kartą greenway bez problemu ją aktywowałem. Pisała jakieś głupoty że karta nieaktywna, ale ładowanie sie uruchomiło.
A rachunek naliczylo ? :)
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Jednym słowem, sugerujesz aby sprawdzić działanie tej w galerii Kazimierz? Może też działa? Sprawdzę przy okazji
 

vwir

Pionier e-mobilności
Krakowskiej, a nie Kazimierz. No jeśli będziesz w okolicach to sprawdź. Może przez miesiąc coś się pozmieniało i teraz nie działa - nie wiem. Ostatnie meldunki na plugshare są sprzed ponad miesiąca, co nie napawa optymizmem. Może tym razem zepsuła się na dobre.

W Kazimierzu chyba już całkiem zlikwidowali tą z m-cars. Zostały tylko na dole. A przynajmniej tak sugeruje plugshare. Gdy ostatnio tam się ładowałem to akurat na dole było wolne, więc na m-cars nawet nie jechałem.
 
Last edited:

consigliero

Posiadacz elektryka
Krótkie pokręcenie się po okolicy, temperatura w granicach -2, -3 i wiatr który powoduje że wydaje się zimniej. W takich warunkach zużycie stabilizuje się na poziomie 22 kwh/100km, co dla mnie jest powtarzalne z tym co było w zeszłym roku. Teraz już drugi raz podczas postoju, czekając na powrót żony słychać w środku takie dość głośne i wyraźne puknięcie od dołu. Coś takiego miałem podczas długich zjazdów w ciepłych warunkach, chyba nic groźnego ale wrażenie conajmniej dziwne. Zgłoszę to przy okazji serwisowi.
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Trochę to głupio wygląda ale już zamówiłem dwa kanały na kable to będzie zabezpieczenie. Na razie trzeba sobie jakoś radzić do poniedziałku l
 

Attachments

  • 9CB2B36C-6B78-42B6-B550-8657C2003401.jpeg
    9CB2B36C-6B78-42B6-B550-8657C2003401.jpeg
    369,1 KB · Liczba wyświetleń: 34
  • 788A575A-9850-46D2-AD10-CE900190253C.jpeg
    788A575A-9850-46D2-AD10-CE900190253C.jpeg
    295 KB · Liczba wyświetleń: 33

JareG

Pionier e-mobilności
Trochę to głupio wygląda ale już zamówiłem dwa kanały na kable to będzie zabezpieczenie.
Wygląda tak, jak ma wyglądać bo niby jak inaczej miałoby być bez dodatkowych kombinacji? :LOL: Ważne, że działa.
A w tym chodniku nie da się poprowadzić takiej metalowej, dziurkowanej kratki, którą deszcz 'spływa'..? Choć tam u Ciebie to pewnie wszystko jako zabytek czyli konserwator musi zgodę wydać..
Co do ukrywania kabli - kiedyś na salach wykładowych (na których, mimo że budynek był nowy nie poprowadzono dostępnych kanałów na kable właśnie) musiałem jakoś nowe kable do rzutnika poprowadzić - i znalazłem takiego jakby leżącego policjanta, którego przyklejało się do podłogi i po którym wykładowca mógł nawet fotelem 'przejechać'.. w środku były kanały na kabelki. Może coś takiego istnieje ino w większej skali i w wydaniu 'zewnętrznym'..?

Pozdrawiam
 
Top