Dacia Spring

piejar

Posiadacz Dacia Spring 45, 11.2022
Wy tu gadu gadu nie o sprężynce/wiośnie a ja niechcący zauważyłem jedną żywotną różnice ICE-EV - tego nie da się zostawić "na biegu". Podjeżdżam na miejsce parkingowe dość ostro pod górę, zaciągam ręczny, ściągam nogę z hamulca a tu mi auto zjeżdża... Trzeba było jeszcze ze dwa ząbki pociągnąć żeby faktycznie ręczny dobrze trzymał. Tylko że jak on puści to auto jedzie jak chce. Macie jakieś elektro-blokady postojowe w lepszych EV? Gdzieś na przekładni np?
 

vwir

Pionier e-mobilności
Macie jakieś elektro-blokady postojowe w lepszych EV? Gdzieś na przekładni np?
Właściwie w każdym EV którym jeździłem była blokada w przekładni, tak jak w spaliniakach z automatem. Nie chce mi się wierzyć, że tego nie masz. Możesz wybierak „biegów” dać na P? Co się wtedy dzieje?
 

C735K1

Nowy na Forum
Też kupiłem 2 letniego Spring... W marcu dzwoniłem po całej Polsce wszystkie salony nic nie było zrobili promo i poszło wszystko... Auto z Kruby Group dogadane na rozszerzenie gwarancji 26r. Bateria 29r. 39.000 tys netto VAT poszedł w firmę. Latam jestem zadowolony. Zrobione jakieś 8.5tys km. w 4msc. Obecny przebieg 25.000km soh 93.50. Co jest najbardziej śmieszne? Drugi Kulczyk który niema otwierania centralnego zamka tylko sam klucz 😛😛😛
 
Top