Darmowy Tesla Wall connector - przy zakupie nowej Tesli (już nieaktualne)

refi1234

Posiadacz elektryka
Witam, być może temat będzie dla kogoś atrakcyjny. Mam nadzieję. Potrzebuję nieco bonów Tesla które można otrzymać tylko z poleceń lub własnych zakupów. Niestety nikt z moich znajomych ani tez ja w chwili obecnej nie planuje zakupu, a czas mnie nieco goni. Przedstawiam więc propozycje dla osoby / osób które to planują w najbliższym okresie i chcą nieco obniżyć cenę zakupu swojego auta.

Logika jest następująca:
1/ Kup poprzez mój link referencyjny
2/ Ja otrzymam 5000 bonów, Ty extra 1000 bonów.
3/ Po finalizacji transakcji kupujący ma z mojej strony do wyboru:
- 2000 PLN na wskazane konto lub
- darmowy nowy Tesla Wall connector

Zainteresowanych zapraszam na priv. Oferta niestety ograniczona tylko do 1 lub ewentualnie max 2 slotów.
 

refi1234

Posiadacz elektryka
noooo, ciekawe ...
razem z nowymi obniżonymi cenami, tym bonusem i dodatkowymi bonami to cena zakupu bazowej wersji TM3 zaraz będzie poniżej 200K brutto :)
 

MateuszF

Nowy na Forum
Czy temat wciąż aktualny ?
Przymierzam się do zakupu i z chęcią odebrałbym co nieco extra np. bony dla siebie i jeszcze wallboxa gratis :)
 

Michal

Moderator
Gratis nie dostaniesz już niestety, bo obecnie dają kupującemu 1000 punktów, a Wall box jest wart 5500.
Jednak jak namówisz kogoś do zakupu to dostaniesz 2000 punktów za polecenie, a to już da Ci w sumie 3000 i będziesz z tego miał 1000 km darmowego ładowania w sieci ładowarek Tesli.
Jeśli namówisz dwie osoby, to zbierzesz w sumie 5000 punktów, które można wymienić na 5000 km darmowego ładowania.

Może też być tak, że pod koniec kwartału będą jakieś akcje promocyjne i więcej punktów za odbiór.

W mojej stopce znajdziesz link polecający, który da Ci te punkty
https://www.tesla.com/pl_pl/referral/micha59923
 

refi1234

Posiadacz elektryka
Hmm, Pan Michał chyba wypowiada sie w nie swoim imieniu :) przy okazji próbując samemu zdobyc dodatkowe punkty. Owszem, zmieniła sie oferta Tesli i nie jest już tak atrakcyjna. Nie jest juz 1000 punktów i 5000 punktów ale wciąż jest 1000 punktów i 2000 punktów. A ja szukam właśnie brakujących mi 2000 punktów.

Tak więc skorygowana oferta to:

1/ Kup poprzez mój link referencyjny
2/ Ja otrzymam 2000 bonów, Ty extra 1000 bonów.
3/ Po finalizacji transakcji kupujący ma z mojej strony do wyboru:
- 1000 PLN na wskazane konto lub
- 1/2 darmowego nowy Tesla Wall connector

Zainteresowanych zapraszam na priv. Oferta niestety ograniczona tylko do 1 lub ewentualnie max 2 slotów.
 

MaRio_KalisZ

Nowy na Forum
Cześć wszystkim, ponieważ jestem nowym użytkownikiem poproszę o wyrozumiałość do zadanych pytań.
01 czerwca odbieram wyczekiwany model Y. Zamawiając auto skorzystałem z linka polecającego, w związku z tym po odbiorze auta otrzymam punkty (z tego co czytam powyżej 1000 tak? po jakim czasie będę mógł z nich skorzystać?). Czy te punkty mogę wymienić na darmowe ładowanie (czy ta ilość pozwoli na wymianę na darmowe ładowania), jeśli nie to ile min trzeba mieć i jak je zdobyć (poza linkiem polecającym)?
Pytam ponieważ planuję wyjazd 10 czerwca do Chorwacji i gdybym nie załapał się na darmowe SC, rozważam aplikację Enel X Way i wykupić ABO za 99 EUR (z tym widzę, że też są problemu - szczególnie przy rejestracji oraz działaniu ładowarek z apki, stąd musiałbym się śpieszyć żeby otrzymać kartę). Doradzicie jako świeżakowi? :)
 

Michal

Moderator
Niestety darmowe ładowanie zaczyna się od 1500 punktów za 500 km, a Ty dostaniesz 1000 :/ możesz potrzymać do pozyskania jakiegoś polecenia - dostaniesz wtedy 2000 punktów i za w sumie 3000 możesz wziąć 2 x 500 km albo jak uzyskasz 2 polecenia, to mając 5000 pkt uzyskasz 5000 km. Niestety chyba będzie ciężko w miesiąc, bo z twojego polecenia auto musi zostać odebrane :)

Ps. Zainstaluj sobie aplikacje Tesla - tam na górze po prawej masz taką skrzynkę i w niej sklep za punkty.
 

MaRio_KalisZ

Nowy na Forum
Niestety darmowe ładowanie zaczyna się od 1500 punktów za 500 km, a Ty dostaniesz 1000 :/ możesz potrzymać do pozyskania jakiegoś polecenia - dostaniesz wtedy 2000 punktów i za w sumie 3000 możesz wziąć 2 x 500 km albo jak uzyskasz 2 polecenia, to mając 5000 pkt uzyskasz 5000 km. Niestety chyba będzie ciężko w miesiąc, bo z twojego polecenia auto musi zostać odebrane :)

Ps. Zainstaluj sobie aplikacje Tesla - tam na górze po prawej masz taką skrzynkę i w niej sklep za punkty.
Dzięki Michał za informacje. Pozostaje mi zatem zainstalowanie Enel X Way - pytanie czy ktoś mógłby na priv udzielić szczegółowych informacji po kolei jak zrobić, żeby to działało :)
 

STMS

Posiadacz elektryka
ENEL x kartę dostaniesz min po 2-3 tygodniach
Zostanie Ci tydzień na wykorzystanie 320 kWh …. Ma sens ?

W PL kup sobie GreenWay za 99 i protestuj
Jak się spodoba to wtedy ENEL x lub GW roaming
 

abes99

Posiadacz elektryka
ENEL x kartę dostaniesz min po 2-3 tygodniach
Zostanie Ci tydzień na wykorzystanie 320 kWh …. Ma sens ?
Spokojnie działa odpalanie z apki, tylko trzeba wybrać po numerze odpowiedni słupek - 100% skuteczności. Karta uruchamiana w telefonie u mnie nie działała (3/3). Przetestowałem pakiet w majówkę (szczegóły w wątku) i szczerze polecam, a w GW mam średni abo jako rezerwę ;)
 
Top