Dla tych co odbierają TM3 (i nie tylko) - checklista

Bartosz

Pionier e-mobilności
Jak CI wyślą papiery, to z automatu na stronie ustali Ci się termin odbioru (ok tydzien po wysyłce papierów).
Wtedy dobrze jest napisac maila potwierdzającego że masz już zarejestrowane auto.
Przy odbiorze auta, musisz miec tablice, miekki dowod, potwierdzenie OC, jak podpiszesz dokumenty to w aucie idziesz z Panem klikasz pare razy i pojawia się tesla na twoim koncie w aplikacji na telefonie.
Dzięki, to cenna informacja.
 

Bartosz

Pionier e-mobilności
No dobra, chyba jakiś kontakt złapałem. Dzięki wszystkim za pomoc.

zrzut.png
 

krist

Posiadacz elektryka
Jak CI wyślą papiery, to z automatu na stronie ustali Ci się termin odbioru (ok tydzien po wysyłce papierów).
Wtedy dobrze jest napisac maila potwierdzającego że masz już zarejestrowane auto.
Przy odbiorze auta, musisz miec tablice, miekki dowod, potwierdzenie OC, jak podpiszesz dokumenty to w aucie idziesz z Panem klikasz pare razy i pojawia się tesla na twoim koncie w aplikacji na telefonie.
teoretycznie, bo mnie dali na same tablice, leasing nie dostarczyl mi nawet zdjęcia dowodu ani ubezpieczenia
 

Bronek

Pionier e-mobilności
To odemnie chcieli nawet potwierdzenie z leasingu do uzytkowania auta.
Widac nie wygladalem jak przyszly wlasciciel tesli :D
Bo własciciel Tesli, to jest pod krawatem w białej koszuli ma spodnie "w kancik" i powinien być "lekko trącajacy" alkoholem.
 
Last edited:

Relevant

Fachowiec
Kurde, jak bardzo Tesla nie umie w Polskę.
Właśnie samowolnie zmienili mi godzinę odbioru, przeżyję, ale co gorsze w mailu zapraszającym znalazłem:

"Nasze lokalizacje są zgodne z oficjalnymi wytycznymi rządowymi. Prosimy pamiętać o poniższych zasadach podczas wizyty bezdotykowej:
  • Przyjdź na dostawę sam. W tym czasie nie jest dozwolona żadna eskorta.
  • Ze względu na duże zapotrzebowanie, terminy porodu są ograniczone do maksymalnie 30 minut i odbywają się w małych grupach."
Przyznaję, że bardzo mi to nie na rękę, bo akurat zamówiłem sobie dwie eskorty (blondynka i blondyn), i szkoda że będę się musiał spieszyć przy porodzie. Nie żebym był w ciąży, ale nie lubię się śpieszyć.
 
Top