Dla tych co odbierają TM3 (i nie tylko) - checklista

Bronek

Pionier e-mobilności
Refferal od "blondynki" i powinni 9 m-cy temu dać Wam obojgu po 1500 ale $ na miłe zapłodnienie.
PS " Bezdotykowy" poród OK, ale bezdotykowe zapłodnienie? To już Tesla poszła za daleko w tym kraju, gdzie in Vitro nie jest dobrze widziane.
 
Last edited:

danielm

Pionier e-mobilności
Refferal od "blondynki" i powinni 9 m-cy temu dać Wam obojgu po 1500 ale $ na miłe zapłodnienie.
PS " Bezdotykowy" poród OK, ale bezdotykowe zapłodnienie? To już Tesla poszła za daleko w tym kraju, gdzie in Vitro nie jest dobrze widziane.
ale przyznasz że 30 minut na poród ułatwia życie matce, i pewnie dziecku też.
 

Bartosz

Pionier e-mobilności
Jeszcze jedno pytanie do osób, które już odebrały auto. Czy wyznaczona godzina odbioru jest sztywno respektowana, czy można się spóźnić. Mam wyznaczony termin odbiory na 26 marca na 11:00, mam napięty grafik i mogę mieć poślizg godzinę, dwie.
 

Lsk

Zadomawiam się
Ja bylem na czas wiec nie powiem Ci na 100% ale widząc jak oni są tam zorganizowani to nie powinno być problemu. Generalnie podchodzisz pokazujesz dokumenty podpisujesz się na tablecie i dają Ci 2 karty. Ot cały proces wydawania z grubsza.
Ale jak chcesz być na 100% spokojny to zadzwoń do osoby z którą rozmawiałeś i poinformuj ja ze będziesz później.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Jeszcze jedno pytanie do osób, które już odebrały auto. Czy wyznaczona godzina odbioru jest sztywno respektowana, czy można się spóźnić. Mam wyznaczony termin odbiory na 26 marca na 11:00, mam napięty grafik i mogę mieć poślizg godzinę, dwie.
Nie powinno byc problemu, ale ja bym ich poinformowal. Ja bylem wczesniej o godzine prawie ;)
 

Hue Zarri

Posiadacz elektryka
Jeszcze jedno pytanie do osób, które już odebrały auto. Czy wyznaczona godzina odbioru jest sztywno respektowana, czy można się spóźnić. Mam wyznaczony termin odbiory na 26 marca na 11:00, mam napięty grafik i mogę mieć poślizg godzinę, dwie.
Ja byłem o godzinę wcześniej i nie było problemu.
To że się spóźnisz to mały pikuś - zarezerwuj sobie wystarczająco dużo czasu żebyś mógł oglądnąć auto w swoim tempie.
 
Top