Dla tych co odbierają TM3 (i nie tylko) - checklista

Bartosz

Pionier e-mobilności
A więc odebrałem, jak na razie:

* Port ładowania może się nie otworzyć po naciśnięciu. Użyj innej metody, aby otworzyć port ładowania. Taki błąd w logach i faktycznie nie działa. Magnes jest na miejscu
* Przednie drzwi pasażera nie domykają się po normalnym zamknięciu, trzeba ostro walnąć lub dociągnąć ręką podczas zamykania
* Pokrywa bagażnika nie podnosi się do pełnej wysokości - brakuje z 10cm

Jeździ bardzo fajnie.
 

T35LA

Zadomawiam się
A więc odebrałem, jak na razie:

* Port ładowania może się nie otworzyć po naciśnięciu. Użyj innej metody, aby otworzyć port ładowania. Taki błąd w logach i faktycznie nie działa. Magnes jest na miejscu
* Przednie drzwi pasażera nie domykają się po normalnym zamknięciu, trzeba ostro walnąć lub dociągnąć ręką podczas zamykania
* Pokrywa bagażnika nie podnosi się do pełnej wysokości - brakuje z 10cm

Jeździ bardzo fajnie.
Możesz klapę bagażnika ręcznie podnieść wyżej? Spójrz na to (z jednego z forum):

January 27, 2021
Model S

Model 3

Model X

Model Y
Did you know that you can adjust the height the trunk opens?

If you have a Tesla with a powered trunk you can adjust the height the hatch opens to avoid hitting the ceiling in a lower garage.


To set the desired height, first open the hatch then manually raise or lower the hatch to the height you'd like it to open to at this location. You can then press and hold the hatch button on the trunk until you hear a chime. The car will now remember the desired height and always open to that position at your location.
 

Bartosz

Pionier e-mobilności
Możesz klapę bagażnika ręcznie podnieść wyżej? Spójrz na to (z jednego z forum):

January 27, 2021
Model S

Model 3

Model X

Model Y
Did you know that you can adjust the height the trunk opens?

If you have a Tesla with a powered trunk you can adjust the height the hatch opens to avoid hitting the ceiling in a lower garage.


To set the desired height, first open the hatch then manually raise or lower the hatch to the height you'd like it to open to at this location. You can then press and hold the hatch button on the trunk until you hear a chime. The car will now remember the desired height and always open to that position at your location.
Bardzo dziękuję. Super, udało mi się ją wyregulować. Uniosłem ręką wyżej, przytrzymałem przycisk i ta pozycja została zapamiętana. Może ktoś zna rozwiązanie na pozostałe dwa problemy. Jeżeli chodzi o drzwi to wydaje mi się, że ich dół powinien być bardziej dociągnięty do karoserii. Tak jak z drugiej strony.
 

danielm

Pionier e-mobilności
Bardzo dziękuję. Super, udało mi się ją wyregulować. Uniosłem ręką wyżej, przytrzymałem przycisk i ta pozycja została zapamiętana. Może ktoś zna rozwiązanie na pozostałe dwa problemy. Jeżeli chodzi o drzwi to wydaje mi się, że ich dół powinien być bardziej dociągnięty do karoserii. Tak jak z drugiej strony.
moje auto miało żle wyregulowane lewe tylne drzwi, ten bolec w karoserii wystarczyło odkręcić i delikatnie wyregulować bo nie był dostrojony do części drzwi i się nierówno zamykały. zrobiłem to sam w chwile. gorzej jak trzeba same drzwi regulować. co do portu ładowania to ktoś pisał niedawno o tym samym problemie, pomogli w serwisie choć tak naprawdę nigdy nie używałem ręcznego otwierania portu, zawsze robię to albo z apki albo kablem, więc może poczekać, albo mobilny ci kiedyś przyjedzie to poprawić jak zgłosisz w apce
 

Bartosz

Pionier e-mobilności
Otwarcie portu ładowania zaczęło działać, chociaż nic nie robiłem. Zostały więc tylko drzwi, ciekawe czy też same się naprawią 🙂
 

Bartosz

Pionier e-mobilności
Czy ktoś wie w jaki sposób umówić wizytę serwisu mobilnego. W aplikacji pojawia się Serwis w Warszawie i kalendarz do wybrania terminu.
 
Top