Dla tych co odbierają TM3 (i nie tylko) - checklista

newbe

Posiadacz elektryka
Mam jeszcze jedno pytanie. Gdy otrzymam dokumenty i załatwię formalności w Wydziale Komunikacji w jaki sposób mam umówić się na odbiór. Mam ponownie napisać maila na [email protected] ? W którym momencie tej procedury ustalany jest termin odbioru.
Mogą lawetą oddać jak mnie :) wtedy bardzo szybko możesz odebrać.
 

Electro

Zadomawiam się
Mam jeszcze jedno pytanie. Gdy otrzymam dokumenty i załatwię formalności w Wydziale Komunikacji w jaki sposób mam umówić się na odbiór. Mam ponownie napisać maila na [email protected] ? W którym momencie tej procedury ustalany jest termin odbioru.
Z doświadczenia mogę polecić wejście do salonu, poprosić o swój kolor i odjechać :)

Wszedłem, nikt nie zapytał mnie o dowód tylko jaki konfig mam do odbioru. Powiedziałem, że czerwoną M3P z białym środkiem.
Była jedna, podpisałem się na tablecie i odjechałem. Ktoś powinien im zabezpieczyć ten proces wydawania :)

Gratulacje.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Mam jeszcze jedno pytanie. Gdy otrzymam dokumenty i załatwię formalności w Wydziale Komunikacji w jaki sposób mam umówić się na odbiór. Mam ponownie napisać maila na [email protected] ? W którym momencie tej procedury ustalany jest termin odbioru.
Jak CI wyślą papiery, to z automatu na stronie ustali Ci się termin odbioru (ok tydzien po wysyłce papierów).
Wtedy dobrze jest napisac maila potwierdzającego że masz już zarejestrowane auto.
Przy odbiorze auta, musisz miec tablice, miekki dowod, potwierdzenie OC, jak podpiszesz dokumenty to w aucie idziesz z Panem klikasz pare razy i pojawia się tesla na twoim koncie w aplikacji na telefonie.
 

Relevant

Fachowiec
Z doświadczenia mogę polecić wejście do salonu, poprosić o swój kolor i odjechać :)

Wszedłem, nikt nie zapytał mnie o dowód tylko jaki konfig mam do odbioru. Powiedziałem, że czerwoną M3P z białym środkiem.
Była jedna, podpisałem się na tablecie i odjechałem. Ktoś powinien im zabezpieczyć ten proces wydawania :)

Gratulacje.
Ale VIN masz z własnej faktury?
 

Lsk

Zadomawiam się

Hue Zarri

Posiadacz elektryka
1. Płacisz fakturę
2. Tesla wysyła ci papiery
3. Idziesz rejestrować auto z papierami -> dostajesz blachy +tymczasowy dow rej.
4. ubezpieczasz auto
5. Dzwonisz/Piszesz do tesli by potwierdzić swoją gotowość do odbioru (oni mogą do ciebie wrócić, ale i tak sam wiesze kiedy będziesz gotowy)
6. Jedziesz do Tesli, oglądasz auto, składasz podpis na tablecie, uścisk ręki i do domu na kółkach.

Happy to help :p
 
Last edited:
Top