Dla tych co odbierają TM3 (i nie tylko) - checklista

krist

Posiadacz elektryka
732350685, ten telefon czasem ktoś odbiera albo oddzwania
i nie wiem o co chodzi z tymi ich numerami, ale fatycznie zgłasza się niemiecka poczta głosowa
 

Bartosz

Pionier e-mobilności
Nie jestem daleko dalej, ale nieco :)
1. Opłać final invoice widoczną na swoim koncie, w tytule przelewu numer zamówienia. Wydrukuj ją też sobie, będziesz potrzebował.
2. Wyślij SMS na numer z którego ktoś się z Tobą kontaktował info, że już opłacone, i że możesz wysłać potwierdzenie przelewu jeśli dadzą maila.
3. Powinni oddzwonić by zapytać gdzie Ci wysłac dokumenty do rejestracji (poza fakturą którą musisz sam sobie wydrukować).
4. Umów się na rejestrację w urzędzie, weź tam dokumenty które Tesla wyśle do Ciebie kurierem i fakturę.
Bardzo dziękuję. Ale trzeba przyznać, że jest to niezła partyzantka. Czuje się jakbym kupował tampony na Allegro, a nie auto za ćwierć miliona.

Jeszcze się upewnię czy numer telefonu to:
+49 152 90013196

A numer konta Tesli:
PL90103015080000000819123000
 

Bartosz

Pionier e-mobilności
Tak, zapłacić i wysłać potwierdzenie przelewu na ten mail. Tę 1500 km ładowania to jakieś 150 zł w ekwiwalencie także nie martw się.
A na te dziwactwa z fakturą i całym procesem nie zwracaj uwagi, oby samochód był fajny!
Jeszcze raz dziękuję
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Dziękuję za informacje. VIN mam na fakturze. Tylko po co mi VIN bez dokumentów. Co to znaczy, że szybko rozliczają konto, księgują wpłatę i przechodzą do dalszego etapu realizacji?

Czyli mam teraz zapłacić, potwierdzenie przelewu odesłać mailem oraz podać adres na który mają przesłać dokumenty i czekać?

Niestety z linku referencyjnego nie użyłem, nie wiedziałem, że jest taki bonus na ładowanie.
Dokladnie tak zrob, z tesla jest ciezki kontakt, tez sie wsciekalem.
Co do referala napisz maila: [email protected]

Napisz po nagielsku ze nie mogles uzyc go przez błąd na Polskiej stronie i prosisz o dodanie go do swojego konta (dodaj numer zamowienia). mozesz dodac moj :) https://ts.la/krzysztof16393 albo jakis czyjs dowolny. Kazdy z nas dostanie 1500km ladowania na SC i ty i osoba polecajaca.
 

Relevant

Fachowiec
Dziękuję za informacje. VIN mam na fakturze. Tylko po co mi VIN bez dokumentów. Co to znaczy, że szybko rozliczają konto, księgują wpłatę i przechodzą do dalszego etapu realizacji?

Czyli mam teraz zapłacić, potwierdzenie przelewu odesłać mailem oraz podać adres na który mają przesłać dokumenty i czekać?

Niestety z linku referencyjnego nie użyłem, nie wiedziałem, że jest taki bonus na ładowanie.
Tak, szybciutko wysłali dokumenty po przelewie
 

Relevant

Fachowiec
Bardzo dziękuję. Ale trzeba przyznać, że jest to niezła partyzantka. Czuje się jakbym kupował tampony na Allegro, a nie auto za ćwierć miliona.

Jeszcze się upewnię czy numer telefonu to:
+49 152 90013196

A numer konta Tesli:
PL90103015080000000819123000
Na to samo konto wysłałem hajs. Jeśli poszedł w pizdu to nic mi o tym nie wspominali.
 
Top