Dodatkowe zabezpieczenia

cooler

Pionier e-mobilności

daniel

Señor Meme Officer
Znany prawnik prezentuje zabezpieczenie jakie Kia/Hyundai proponuje właścicielom starszych samochodów, które nie posiadają elektronicznych zabezpieczeń.


Na filmie mówi, że taki rodzaj zabezpieczeń wyszedł z użycia, bo złodzieje przecinali kierownicę.
 

Michal

Moderator
Mogli by to dodawać chociaż w PL, to złodziej zmarnowałby 5 sekund więcej przed odjechaniem z gameboyem :D
 

PCtank

Nowy na Forum
A tak z ciekawości, jeśli ładuję się auto z prądu zmiennego na publicznej stacji ładowania parę godzin a złodziej jeśli nie ma mojej karty ani aplikacji do ładowania to może jakimś cudem przerwać ładowanie i odpiąć auto od kabla?
 

Olecki

Pionier e-mobilności
A tak z ciekawości, jeśli ładuję się auto z prądu zmiennego na publicznej stacji ładowania parę godzin a złodziej jeśli nie ma mojej karty ani aplikacji do ładowania to może jakimś cudem przerwać ładowanie i odpiąć auto od kabla?
Jeśli dostanie się do samochodu i odpali infotainment to z menu można zakończyć ładowanie, później odpiąć przewód i ruszyć w drogę.
 

PCtank

Nowy na Forum
W salonie Hyundaia trzy miesiące termu pytałem o cenę dodatkowego zabezpieczenia i koszt jak dobrze pamiętam to około 2500 zł.
 
Top