Dopłaty dla osób fizycznych, które prowadzą działalność

JareG

Pionier e-mobilności
Cześć wszystkim.
(...)
Taki dodatkowy tip - jest szansa, że BNP ma to już ogarnięte, bo Kia proponuje "mój elektryk" niejako w pakiecie do auta (dlatego potrzebuję z nimi pogadać, w sensie BNP)

Pozdr
KIA chyba nie ma tego ogarniętego, bo by mi to zaproponowali - a czekam właśnie na odbiór e-Soul'a. Nic nie wiedzą, też czekają na 'ustabilizowanie orzecznictwa' 🤣

Pozdr
 

Ciechan

Fachowiec
KIA chyba nie ma tego ogarniętego, bo by mi to zaproponowali - a czekam właśnie na odbiór e-Soul'a. Nic nie wiedzą, też czekają na 'ustabilizowanie orzecznictwa' 🤣

Pozdr

no mnie właśnie człowiek - kijanka w ogóle zainteresował tematem podczas jazdy testowej "Robertem E-Niro" ;)) Tak jakby BNP już miało niemalże wszystko obcykane. A co masz w umowie leasingowej - jest tam coś o opłacie transferowej i opłacie wstępnej? Wygląda jak skonstruowana pod program, czy ten sam wzorzec, co od 10 lat pchają? ;)))
 

JareG

Pionier e-mobilności
(...) Tak jakby BNP już miało niemalże wszystko obcykane. A co masz w umowie leasingowej - jest tam coś o opłacie transferowej i opłacie wstępnej? Wygląda jak skonstruowana pod program, czy ten sam wzorzec, co od 10 lat pchają? ;)))
Raczej to drugie/ostatnie :LOL:
BTW: Nie mam jeszcze leasingu - wpłaciłem zaliczkę, i specjalnie ustawiłem termin odbioru na koniec września (z opcją przedłużenia) właśnie w celu wyjaśnienia sytuacji z dopłatami. Auto już stoi na placu u dealera.. i czekamy sobie.
 

Attachments

  • e-Soul_64kWh_2.jpeg
    e-Soul_64kWh_2.jpeg
    52,7 KB · Liczba wyświetleń: 27

p0li

Pionier e-mobilności
Raczej to drugie/ostatnie :LOL:
BTW: Nie mam jeszcze leasingu - wpłaciłem zaliczkę, i specjalnie ustawiłem termin odbioru na koniec września (z opcją przedłużenia) właśnie w celu wyjaśnienia sytuacji z dopłatami. Auto już stoi na placu u dealera.. i czekamy sobie.
zarąbisty kolor O.O
 

JareG

Pionier e-mobilności
zarąbisty kolor O.O
Co, podoba się? 🤣
Chyba już gdzieś wcześniej pisałem, że nie miałem wyboru..? ;) Chciałem grata z szyberdachem bez czekania na wyprodukowanie, i w PL był tylko taki. Ale w realu ten kolor jest całkiem OK :)

Pozdr
 

p0li

Pionier e-mobilności
soul w tej wersji był dla mnie drugim kandydatem i ten właśnie kolor mi się najbardziej podobał - ale u mnie było odwrotnie - cytrynka stała na placu i miała dogodne warunki finansowe a pan z KIA barzo nie chciał sprzedac mi samochodu a jak już to bym musiał czekac 5 miesięcy

węc jeżdżę cytrynką :)
i też jest zarąbiście
 

JareG

Pionier e-mobilności
(...)
węc jeżdżę cytrynką :)
i też jest zarąbiście
I super :) (y) (a cytrynę masz w fajnym kolorze no i z panoramą - w e-Soul'u jest zwykły szyber)

Pozdr
 

turtleonsnb

Nowy na Forum
Pytałem znajomego, który pracuje w VW. Twierdzi, że ich bank ma to już ogarnięte, że wszystko jest gotowe pod dopłaty. Że dostali jakąś grubą instrukcje i wytyczne, ale nikt się z tym jeszcze nie zaznajomił, więc nie zna szczegółów. Wydawał się dość pewny pomimo mojego sceptycyzmu.
VW Bydgoszcz
 

solik

Pionier e-mobilności
no mnie właśnie człowiek - kijanka w ogóle zainteresował tematem podczas jazdy testowej "Robertem E-Niro" ;)) Tak jakby BNP już miało niemalże wszystko obcykane. A co masz w umowie leasingowej - jest tam coś o opłacie transferowej i opłacie wstępnej? Wygląda jak skonstruowana pod program, czy ten sam wzorzec, co od 10 lat pchają? ;)))

BNP to Arval a oni juz maja podstrone ofertowa na wynajem dlugoterminowy z doplata:


wyglada jakby juz wypychali auta z tym wkladem a potem probowali odzyskac z funduszu

I super :) (y) (a cytrynę masz w fajnym kolorze no i z panoramą - w e-Soul'u jest zwykły szyber)

Pozdr

Kurde identyczny e-Soul stoi w Krakowie nawet tak samo zaparkowany przy salonie i z taka sama naklejka, myslalem ze to ten sam XD
 
Top