Dopłaty dla osób fizycznych, które prowadzą działalność

Master

Zadomawiam się
Ja się załapię a naklejka o dofinansowaniu będzie co najwyżej w ramce tablicy rejestracyjnej. NFOŚ i tak nie ma możliwości tego sprawdzić a wszelkie inne służby mają to zapewne w d.
Wrzuciłem swoją z przodu na błotnik - wyglada nad kołem kozacko
 

Michal_Wawa

Nowy na Forum
Na ramce tablicy rejestracyjnej nie może być. Zobacz post #5.
Jak będą weryfikować, nie wiem, żeby tylko nie było tak jak z małymi tablicami rejestracyjnymi. Ludzie myśleli że nikt nie będzie tego sprawdzał a teraz zonk.
Małe tablice zmawiają w większości tacy bardzo średnio mądrzy więc wg. mnie to wstyd teraz takie coś posiadać. Za 27 tys naklejkę mogę wozić ale i tak bedzie bardzo niewielka; )
 

Master

Zadomawiam się
Jeszcze wczoraj były dostępne na stronie TESLA.com TESLE 3 LR 2021 ale z bateriami z 2020r wersje demo do 50km w cenie 235 900zł. Dzisiaj już 241 900zł. Co ciekawe w mojej ocenie starsza wersja z Panasonikiem i tak jest lepsza od LG 2021 teoretycznie większej pojemności. po 2 latach i tak Panasonik wyjdzie na prowadzenie z uwagi na szybszą degradację LG. Jedynie zakup z bateriami Panasonika 2021 wypada lepiej o te 5%.

Niestety nie łapie się w limicie dotacji, ale biorąc na JDG 11,5% VATU + 19% liniowego i wychodzi jakby nie było 175 730zł. Jednak boli, bo z tymi 27tyś było by jednak poniżej 149K :/
Tez to zauważyłem 235 - szkoda ze nie 225000 byłoby pod dotacje
 
Last edited:

Cav

Pionier e-mobilności
cyt:
"Budżet programu wynosi 500 mln złotych, jak zostaną podzielone te pieniądze pomiędzy poszczególnych beneficjentów?
Najpierw uruchamiany 100 mln złotych dla osób fizycznych, a następnie 400 milionów złotych przeznaczonych zostanie na dopłaty do leasingu."

Czyli co, za gotówkę firmy nie będą mogły kupić elektryka z dopłatą?
Muszą najpierw zapłacić koszty leasingu?

To jakiś kolejny chory pomysł czy przejęzyczenie?
 
Top