Dopłaty dla osób fizycznych, które prowadzą działalność

consigliero

Posiadacz elektryka
No właśnie ta naklejka, najbardziej pasuje mi miejsce nad tablicą, ale w zasadach jest napisane na tylnej klapie a u mnie to jest zderzak. Jak by to wyglądało na boku? Jest jakaś fotka ?
 

Attachments

  • 44CE2296-84DE-48C0-B233-E2FA1B0BE9F6.jpeg
    44CE2296-84DE-48C0-B233-E2FA1B0BE9F6.jpeg
    1,5 MB · Liczba wyświetleń: 43

planzero

Fachowiec
strasznie wygląda niezależnie od miejsca...smutne bo auto jest takie czyste wizualnie, koszmarek niestety.
 

abes99

Posiadacz elektryka
A może być ta wlepka bez białego tła? Najlepiej wycięta na ploterze tnącym.
Choć na szarym kolorze napis może być nieczytelny... :unsure:
 

planzero

Fachowiec
no dobra a jakie są w ogóle kary za brak tej naklejki? co tam w umowie jest napisane? Jest jakaś sankcja?
 

gim-kg

Pionier e-mobilności
strasznie wygląda niezależnie od miejsca...smutne bo auto jest takie czyste wizualnie, koszmarek niestety.
Takie są warunki, nie chcesz naklejki to nie zgłaszasz się do programu. w najnowszej odsłonię programu „Mój prąd” też musisz zrobić tabliczkę i umieścić ją w widocznym miejscu na domu lub na ogrodzeniu. Ma być tam przez 5 lat.
 

gim-kg

Pionier e-mobilności
no dobra a jakie są w ogóle kary za brak tej naklejki? co tam w umowie jest napisane? Jest jakaś sankcja?
Nie ma nic napisane odnośnie sankcji, oraz jak będą to egzekwować. Z sankcji to ja widzę tylko jedną opcję - każą ci zwrócić dofinansowanie + ban na resztę dotacji w związku z niewywiązaniem się zapisów w umowie.
 

krist

Posiadacz elektryka
Nie ma nic napisane odnośnie sankcji, oraz jak będą to egzekwować. Z sankcji to ja widzę tylko jedną opcję - każą ci zwrócić dofinansowanie + ban na resztę dotacji w związku z niewywiązaniem się zapisów w umowie.
nie wiem jak w tym programie, ale zazwyczaj na koniec okresu tzw trwałości jest kontrola, dostajesz np maila z prośbą o wysłanie w ciągu 24 godzin zdjęcia obiektu (auta) i oznaczeń obowiązkowch (naklejka) i jeśli tego nie zrobisz zwracasz dotację.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Zrobił bym kilka i sobie, naklejal, odklejał, nadrywał, zrywał, pół "ładniejsze" to z lewej zostawił. Zgłosił, że wandale zerwali... Gdybym był młodszy, wyrywny i wstydliwy. No i gdybym skorzystał i bym miał charakterek... .

Ad to zdjecie wymagane w ciągu 24h, można nakleić w 23 godzinie ;-)

Myślę, ze nikt z tego powodu nie każe zwrócić kasy, raczej to by musialo byc perfidnie udokumentowane przez SYGNALISTĘ
 

marcinsz

Zadomawiam się
Takie są warunki, nie chcesz naklejki to nie zgłaszasz się do programu. w najnowszej odsłonię programu „Mój prąd” też musisz zrobić tabliczkę i umieścić ją w widocznym miejscu na domu lub na ogrodzeniu. Ma być tam przez 5 lat.
Minimalny okres trwałości to 2 lata, skąd informacja o 5 latach?
 
Top