Robur82

TM3 SR HL 24 Enyaq 80 23r
Jest jakas sposób żeby kupic Y LR w czerwonym kolorze nie dopłacać tej mega stawki 15000zl? Ewentualnie nie pełną kwotę?
 
Last edited:

Michal

Moderator
Jest jakas sposób żeby kupic Y LR w czerwonym kolorze nie dopłacać tej mega stawki 15000zl? Ewentualnie nie pełną kwotę?
Trzeba sobie kupić wiadro czerwonej farby i pędzel.
 

Cav

Pionier e-mobilności
Czekam na moje zamówione Niro EV XL za jakieś 222k brutto a tutaj Tesla Y SR za 229k... I co teraz? 🙂
Naprawdę masz tego typu dylemat?
Ja mogę go mieć, bo raz że musiałbym sprzedać rocznego soula i dopłacić połowę, ale w Twojej sytuacji wybór jest oczywisty IMO.
 

Szatan

Posiadacz elektryka
Naprawdę masz tego typu dylemat?
Ja mogę go mieć, bo raz że musiałbym sprzedać rocznego soula i dopłacić połowę, ale w Twojej sytuacji wybór jest oczywisty IMO.
Niektórzy ludzie nie mają zielonego pojęcia jaka różnica dzieli Tesle i inne firmy motoryzacyjne, myślą, że jak już oba auta są elektryczne to są podobne,
Tesla niestety w Polsce traci bo ma salon sprzedaży tylko w Warszawie jeśli by zrobili jakiś na północy i południu gdzie można byłoby się przejechać autem to wielu osobą rozwiałoby to wątpliwości czy brać Tesle czy coś innego.
 

brodiro

Zadomawiam się
Niektórzy ludzie nie mają zielonego pojęcia jaka różnica dzieli Tesle i inne firmy motoryzacyjne, myślą, że jak już oba auta są elektryczne to są podobne,
Tesla niestety w Polsce traci bo ma salon sprzedaży tylko w Warszawie jeśli by zrobili jakiś na północy i południu gdzie można byłoby się przejechać autem to wielu osobą rozwiałoby to wątpliwości czy brać Tesle czy coś innego.
Chodzą słuchy, że w tym roku, a najpóźniej w przyszlym powstanie salon w Trójmieście. Tesla jest podobno na etapie szukania lokalizacji.

I także to prawda, trochę ciężko zrozumieć ten 'hype' na Teslę osobie która nie posiadała albo chociaż nie jeździła takim samochodem.

Mi osobiście Teslę się nie podobają... Ani na zewnątrz (ta sama nudna, podobna bryła we wszystkich autach od lat) oraz w środku - ten totalny minimalizm. Ale wiadomo, kwestia gustu.

Podobno wszystko rekompensuje przyjemność z jazdy i używania oprogramowania Tesli... I tego właśnie taki przeciętny Kowalski jak ja nie doświadczy bo trochę nie ma jak 🙂 Kolega wspominał, że Plichta w Trójmieście ma Teslę Y do wynajęcia ale sprawdzilem...chcą 1000zl za dobę🙂 Spróbuję z nimi zagadać czy da radę za jakieś normalne pieniądze wziąć ją na godzinę na przykład 🤔
 

cooler

Pionier e-mobilności
Jest jakas sposób żeby kupic Y LR w czerwonym kolorze nie dopłacać tej mega stawki 15000zl? Ewentualnie nie pełną kwotę?
Wziąć biały i okleić na swój wymarzony kolor.
Sam miałem tak zrobić, ale po paru dniach jazdy i rozmowie z żoną mi przeszło. Biały z czarnymi wstawkami wygląda jednak mega sportowo. W 3 są te czarne aerohubs, które dodatkowo podkreślają sportowy sznyt auta i... Został biały.
 
Last edited:

UseYbrain

Posiadacz elektryka
Chodzą słuchy, że w tym roku, a najpóźniej w przyszlym powstanie salon w Trójmieście. Tesla jest podobno na etapie szukania lokalizacji.

I także to prawda, trochę ciężko zrozumieć ten 'hype' na Teslę osobie która nie posiadała albo chociaż nie jeździła takim samochodem.

Mi osobiście Teslę się nie podobają... Ani na zewnątrz (ta sama nudna, podobna bryła we wszystkich autach od lat) oraz w środku - ten totalny minimalizm. Ale wiadomo, kwestia gustu.

Podobno wszystko rekompensuje przyjemność z jazdy i używania oprogramowania Tesli... I tego właśnie taki przeciętny Kowalski jak ja nie doświadczy bo trochę nie ma jak 🙂 Kolega wspominał, że Plichta w Trójmieście ma Teslę Y do wynajęcia ale sprawdzilem...chcą 1000zl za dobę🙂 Spróbuję z nimi zagadać czy da radę za jakieś normalne pieniądze wziąć ją na godzinę na przykład 🤔
Weź na dobę! Będziesz wszystko wiedział.! Pojedź w trasę do Wawy!
 

Robur82

TM3 SR HL 24 Enyaq 80 23r
Tesla wypożycza auta do testu żeby zrobić trasę, np pobrać w sobotę na fajrant zrobić sobie wypad na narty do jakiegoś Szczyrku i oddać w poniedziałek rano. Czy odlicza Kwotę za takie wypożyczenia w przypadku zakupu auta.
Podejrzewam, że Tesla to nie Kia i nie przejdzie taki myk.
 

pawcjo

Posiadacz elektryka
Naprawdę masz tego typu dylemat?
Ja mogę go mieć, bo raz że musiałbym sprzedać rocznego soula i dopłacić połowę, ale w Twojej sytuacji wybór jest oczywisty IMO.
Ja też mam taki dylemat, tylko, że Niro XL mam za 202 tys. i jednak, gdybym brał Teslę, to chciałbym LR (dla 4x4), ale ona nie mieści się w dopłacie. Czy jednak Niro nie będzie bardziej komfortowe (zawieszenie, wentylacja, android auto), czy Tesla nie jest zbyt słabo wyciszona i jak świecą jej światła? Mylę też, że z tego wyboru mógłby mnie uwolnić ID.4 bo on jest na 4x4 i ma genialne światła i jest bardzo cichy i przyjemny w jeździe. Jeszcze jedno, gdyby to miała być Tesla, to czy nie lepiej poczekać na grudniowy lifting?
 
Top