Ile czeka osoba fizyczna na dofinansowanie od momentu złożenia wniosku?

less

Fachowiec
Złożyłem wniosek 31.12.2022, 16.01.2023 była poprawka bo chcieli "twardy" dowód rejestracyjny. 9.02.2023 info że mój wniosek został zaakceptowany formalnie i merytorycznie i skierowany do zarządu do zatwierdzenia wypłaty.
Bardzo szybko to poszło.
 

art

Zadomawiam się
W sierpniu 2022 złożyłem (twardy dowód do wniosku był potrzebny, więc czekałem chwilę od zakupu), w listopadzie kasę dostałem.
 

AndrzejKulig

Zadomawiam się
Rok 2022:
- 17 lipca odbiór samochodu w salonie
- 29 lipca twardy dowód w rękach
- 1 sierpnia wniosek zarejestrowany w systemie
- 18 sierpnia uzupełnienie wniosku o jakieś tam drobne informacje
- 19 września przyznano dotacje, prośba o cesje AC w kwocie dofinansowania na Fundusz
- 30 września dostarczenie cesji poprzez portal
- 17 października pieniążki na koncie

Proszę sprawdzać maile i spam bo zapytania o uzupełnienie wniosku i sama decyzja o przyznaniu była wysłana miałem.
Na portalu nie było info w statusie wniosku, albo źle patrzyłem ale o wszystkim się dowiadywałem mailem.
Powodzenia!
 

less

Fachowiec
Jak pisałem wyżej mam zaakceptowany wniosek i czekam na klepnięcie przez zarząd Funduszu.
Pytanie do osób co są dalej w procedurze. Czy jest tam jakieś podpisanie podpisem kwalifikowanym czy coś w tym stylu?
 

AndrzejKulig

Zadomawiam się
Jak pisałem wyżej mam zaakceptowany wniosek i czekam na klepnięcie przez zarząd Funduszu.
Pytanie do osób co są dalej w procedurze. Czy jest tam jakieś podpisanie podpisem kwalifikowanym czy coś w tym stylu?
No od samego początku 'czymś' musiałeś uwierzytelnić wniosek. Jak już jesteś w systemie nic nie jest więcej potrzebne. Trzeba czekać i tak jak pisałem sprawdzaj maila bo to główny kanał informacji
 

AndrzejKulig

Zadomawiam się
Ale już podpisałeś umowę, czy skąd ta wiedza?
Po uzyskaniu informacji o przyznaniu dotacji podpisujesz umowę przyklikując formularzy podpis epuap
 
Top