Ile czeka osoba fizyczna na dofinansowanie od momentu złożenia wniosku?

luki111

Nowy na Forum
Tak, udało się. Jak dasz rady złożyć wniosek w systemie potem jest z górki
Mam pytanie
Złożyłem wniosek i dostałem wiadomość o pozytywniej decyzji co do wymagań merytorycznych. Nie dostałem żadnej informacji o dołączeniu cesji ubezpieczenia. Kiedy to trzeba zrobić?
 

Lupus

Posiadacz elektryka
Znajomy złożył wniosek 09.2022, pieniądze dostał w ciągu 3 miesięcy.
Wystarczył podpis Profilem Zaufanym.
 

AndrzejKulig

Zadomawiam się
Mam pytanie
Złożyłem wniosek i dostałem wiadomość o pozytywniej decyzji co do wymagań merytorycznych. Nie dostałem żadnej informacji o dołączeniu cesji ubezpieczenia. Kiedy to trzeba zrobić?
Dokładnie tak było u mnie - na portalu ze wiosek pozytywnie zatwierdzony i cisza. Dopiero przypadkiem po jakimś czasie zobaczyłem w SPAMIE maila o dalszych krokach
 

luki111

Nowy na Forum
Dokładnie tak było u mnie - na portalu ze wiosek pozytywnie zatwierdzony i cisza. Dopiero przypadkiem po jakimś czasie zobaczyłem w SPAMIE maila o dalszych krokach
"Wniosek nr .... z dnia 2023-02-10 został zweryfikowany pod względem merytorycznym i księgowym pozytywnie. Został wpisany na listę projektów zakwalifikowanych do dofinansowania nr .... która została przekazana do Zarządu NFOŚiGW w celu jej zatwierdzenia. Po jej zatwierdzeniu otrzymasz informację o przyznaniu dotacji w programie priorytetowym Mój elektryk."
Takiego maila dostałem dzisiaj i wolę dopytać na forum żeby czegoś nie przegapić bo terminy są istotne.
 

slaveq

Pionier e-mobilności
To ja opowiem o swojej ścieżce: wniosek złożony 10.11.2022. w dniu 13.12.2022 prośba o uzupełnienie, 19.01.2023 - ocena merytoryczna i księgowa pozytywną. 26.01.2023 dostałem decyzję o dinfoansowaniu i 27.01.2023 wysłałem skan cesji polisy. Od tej pory cisza w eterze i czekam na wypłatę środków. Koledzy mi tu wspominali, że do 4 tygodni powinni się odezwać.
 
Top